up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

kurtki

kurtki

Polary

Polary

męskie spodnie

męskie spodnie

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Hydratacja

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Sprzęt Do Trekingu

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Ternua )

Ternua

Ternua to pionierska marka odzieży outdoorowej, która łączy ducha przygody z silnym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju. Powstała w 1994 roku w Kraju Basków w Hiszpanii, firma wyewoluowała z pasji grupy alpinistów i miłośników przyrody, którzy poszukiwali wysokiej jakości odzieży, która szanuje środowisko. Filozofia marki Ternua opiera się na idei, że eksploracja i świadomość ekologiczna mogą współistnieć w harmonii, tworząc lepszą przyszłość dla miłośników outdooru i naszej planety. Prowadząc głęboką odpowiedzialność wobec natury, Ternua podejmuje holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach swojej działalności. Sama nazwa firmy, "Ternua", oznacza "ziemię" w języku baskijskim, co odzwierciedla związek marki z Ziemią.
Od pozyskiwania ekologicznych materiałów po promowanie zasad sprawiedliwego postępowania, Ternua ciągle stara się zmniejszyć swój ślad ekologiczny i pozytywnie wpływać na społeczności, którymi się opiekuje. Ternua jest latarnią innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży odzieży outdoorowej. Łącząc światowy poziom funkcjonalności z niezachwianym zobowiązaniem do ochrony środowiska, marka umożliwia przygodowiczom odpowiedzialne zwiedzanie świata, pozostawiając pozytywny wpływ na planetę na kolejne pokolenia.

Ternua Empowering Exploration Through Outdoor Apparel

Linia odzieży Ternua jest świadectwem jej zaangażowania w zarówno wydajność, jak i zrównoważony rozwój. Wykorzystując innowacyjne i odpowiedzialnie pozyskiwane materiały, Ternua zapewnia, że ​​przygodowcy mogą polegać na swoim sprzęcie bez szkody dla dobra planety. Projekty odzieży Ternua łączą funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem, dostosowane do miłośników outdooru na każdym poziomie. Od technicznych spodni do spacerowania po zaizolowanych kurtkach i odprowadzających wilgoć górnych częściach, każda część jest zaprojektowana, aby zapewnić komfort i trwałość kobietom wyruszającym na różne przygody outdoorowe. Ze szczególną uwagą na dopasowanie i funkcjonalność, odzież Ternua dla kobiet zapewnia nieograniczone ruchy, jednocześnie zapewniając ochronę przed elementami. Linia męska Ternua przyjmuje ducha przygody z szerokiej gamy uniwersalnych i wydajnych elementów odzieży. Czy to wspinaczka wysokogórska, trekking czy po prostu cieszenie się światem na zewnątrz, odzież Ternua dla mężczyzn łączy najnowocześniejszą technologię z zrównoważonymi materiałami. Od wytrzymałych kurtek outdoorowych po wygodne warstwy bazowe odprowadzające wilgoć, Ternua dostosowuje się do potrzeb męskich przygodowiczów poszukujących wysokiej jakości sprzętu.
Kurtki Ternua są wizytówką ich oddania, łączącego innowację i eko-życzliwość. Zbudowane z zaawansowanych materiałów, takich jak recyklingowany poliester i odpowiedzialnie pozyskiwane wełny, kurtki Ternua zapewniają wyjątkową ciepłotę, oddychalność i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Te techniczne elementy odzieży są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki, czyniąc je idealnymi towarzyszami dla każdej wyprawy outdoorowej. Produkty Ternua Fleece są świadectwem zaangażowania marki w zrównoważone izolowanie. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, kurtki i środkowe warstwy Ternua Fleece zapewniają wyjątkową ciepłotę i komfort, jednocześnie minimalizując ich wpływ na środowisko. Kollekcja polarowa marki jest odbiciem ich oddania w tworzeniu wysokiej jakości odzieży outdoorowej.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij