up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Trangoworld Peyreget KB Spodnie

Trangoworld Peyreget KB Spodnie

plus
Trangoworld

Trangoworld Peyreget KB Spodnie

Opis produktu Trangoworld Peyreget KB Spodnie

Spodnie Trangoworld Peyreget KB Pants zostały zaprojektowane z holistycznym i konserwacyjnym podejściem, które wykorzystuje tkaniny pochodzące z recyklingu, aby promować ochronę środowiska, bez pozostawiania dobrej odporności, oddychalności, komfortu, a nawet ochrony przed promieniowaniem UV .

Te spodnie trekkingowe wykonane są z recyklingowanego polietylenu i technologii Free4move , która gwarantuje szybkie schnięcie, kontrolę wilgoci, elastyczność we wszystkich kierunkach i trwałość. Zawiera DWR bez obróbki PFC , dzięki czemu jest lekko odporny na wodę.

Posiadają elastyczną talię z paskiem , profilowane kolana, zapinane na zamek kieszenie na ręce, zapinaną na zamek kieszeń tylną oraz zapinaną na zamek kieszeń na nogawce, dzięki czemu Twoje wyprawy trekkingowe lub piesze będą udane.

Recycled Pet Free4move Spodnie trekkingowe i turystyczne wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu. Dopasowany krój. Rozciągliwy i oddychający.


Cechy:

Elastyczny pas z paskiem
Wstępnie ukształtowane kolana
Elastyczny regulator na dole ze sznurkiem i stoperem
Dopasowany krój
Widoczne boczne kieszenie na suwak
Ukośna kieszeń na nogawce zapinana na zamek
Tylna kieszeń zapinana na zamek
Oddychająca
Ochrona przed promieniowaniem UV
DWR bez PFC
Bi-elastyczna tkanina maksymalizuje komfort i swobodę ruchów


Dane techniczne:

Waga: 540g


Technologia:

Bluesign®:
Standard bluesign® idzie o krok dalej niż oznakowanie ekologiczne. Ze względu na holistyczne podejście do tej normy branżowej brane jest pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumentów, ale także inne aspekty, w tym zdrowie pracy, emisja wody i emisja do powietrza.

Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w standardzie bluesign®. Niezależny standard bluesign® gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera tylko komponenty i przechodzi przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje to, co nazywa się „Zarządzaniem strumieniem wejściowym”, które postrzega produkcję jako serię kroków, które muszą być indywidualnie certyfikowane i monitorowane.

Wszystkie procesy produkcyjne i chemia muszą spełniać standard bluesign, aby gotowy produkt mógł nosić etykietę bluesign®.

Fre4move:
Fre4move to gama tkanin bielastycznych ze specjalnym komponentem elastomerowym, opracowanym przez Dział Badań i Rozwoju Trangoworld®, który zapewnia największą elastyczność i zdolność dopasowywania się do ciała.

Fre4move zapewnia użytkownikowi najlepszą swobodę ruchów dla najbardziej wymagających sportów.

Pfc bezpłatny Wr:
Hydrofobowa powłoka nie zawiera perfluorowęglowodorów ani PFC.

Z recyklingu:
Ten produkt został wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Trangoworld promuje inicjatywy i projekty związane z ochroną i troską o środowisko, jak deklarujemy w naszym zaangażowaniu na rzecz przyszłości, naszych dzieci i potomków oraz świata, który opuścimy.


Opieka:

30C
Nolejia
110C
Noseco
SecarmodW trekkinn, pokazujemy całą charakterystykę Trangoworld Peyreget KB Spodnie. W górski i outdoor sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Trangoworld Peyreget KB Spodnie. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Trangoworld Peyreget KB Spodnie i korzystaj z naszych ofert górski i outdoor sprzętu.

Cechy Trangoworld Peyreget KB Spodnie

Sezon
Jesień/zima
Długość
Długa
Kolor
Szary
Właściwości
Wiatroodporny
Ochrona UV
Stretch
Typ spodni
Sportowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up