up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

plus
Wildcountry

Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

Opis produktu Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

Doskonałe kute na gorąco pojemniki Proton w połączeniu z naszą nową taśmą o zmiennej szerokości tworzą niesamowity pakiet. Głębokie elementy wewnętrzne umieszczają zarówno śrubę, jak i linę, tworząc perfekcyjnie wyważony zwisający szufladę. Dostępne są w rozmiarze 12, 17 i 25 cm na zmiennej szerokości taśmy z "vice". Dostępnych jest również pięć paczek z wyciągami 17 cm lub 25 cm.

Cechy:

Gorąco kute

Gorące bramy kute

Nosek z blokadą

Zagięte i proste pojemniki bramowe

Oryginalny kształt

Quickdraw na nowej zmiennej szerokości taśmy


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie górski i outdoor. Kupuj Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane górski i outdoor produkty z kategorii Sprzęt do wspinaczki, które dopełnią twoje zamówienie. trekkinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

Kolor
Niebieski
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

Steez

-

to jest drogie, ale warto. bardzo fajne i miłe uczucie.

Wildcountry Proton Sport Draw Komputer Rowerowy Z Kablem

Super fajne wstążki

-

Dobra marka, dobra cena i fantastyczne wykończenie!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up