up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

plus
Berkley

Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

Opis produktu Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

Nie żyłka, fluoro ani warkocz Następna generacja w żyłce wędkarskiej! Nasza najdłuższa linia rzutowa! Wędkarze z kołowrotkami spinningowymi z pewnością docenią wyjątkową odległość wyrzutu i dokładność, dzięki czemu będą mogli pokonać więcej wody i złowić więcej ryb. Wykonany w 100% z Dyneema®, najsilniejszego włókna na świecie, ma niewiarygodnie wysoki stosunek wytrzymałości do średnicy, tworząc naszą najcieńszą żyłkę na funt. Zdobywca 4 międzynarodowych nagród.


Funkcje:

Linia Berkley o najdłuższym rzucie. Idealny do lekkich połowów
Rzucanie bez wysiłku Rzuca dłużej przy mniejszym wysiłku, jest niezwykle dokładny
Minimalna średnica, optymalna wytrzymałość Wykonane z Dyneema®, najcieńsza linia według etykiety


Specyfikacje:

Długość:
125m


Szukasz Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni? W waveinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Liny wędkarskie od najlepszych producentów. Na przykład Berkley, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu sporty morskie i wędkarstwo.

Cechy Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

Kolor
Zielony
Rodzaj lini
Żyłka pleciona

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Berkley Nanofil HV 125 M Klamra I Pasek Dźwigni

Nanofil

-

Wygląda tak dobrze. Jeszcze tego nie próbowałem, dotarł zgodnie z oczekiwaniami. Wszystkie zamówienia docierają poprawnie. Polub tą stronę

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up