up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fox rage Mega Craw Miękka Przynęta 160 Mm 10 Jednostki

plus
Fox rage

Fox Rage Mega Craw Miękka Przynęta 160 Mm 10 Jednostki

Opis produktu Fox rage Mega Craw Miękka Przynęta 160 Mm 10 Jednostki

Mega Craw Fox Rage został zaprojektowany, aby wprowadzić drapieżniki w odpowiedni nastrój dzięki nieodpartej akcji podwójnego ogona. Niezależnie od tego, czy łowiono szybko nad chwastami, czy też pracowało się bardzo wolno znacznie głębiej, jest to jedna z przynęt, której drapieżnikom trudno będzie się oprzeć.


Cechy:

Duża przynęta typu craw bait idealna na szczupaki i sandacze
Bardzo atrakcyjna akcja podwójnego ogona podczas pływania
Wiele opcji olinowania, z dołączonymi podwójnymi gniazdami na haczyki bez chwastów
Idealny do rzucania i trollingu
Dostępny w sześciu bardzo atrakcyjnych opcjach kolorystycznych Ultra UV: Green Pumpkin, Lemon Tiger, Pink Candy, Natural Craw, Pearl and Pepper oraz Red Head


Dane techniczne:

Dostępny w trzech rozmiarach: 20, 16 i 13cmSprawdź Fox rage Mega Craw Miękka Przynęta 160 Mm 10 Jednostki w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Wabiki i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Przynęty miękkie w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w waveinn.

Cechy Fox rage Mega Craw Miękka Przynęta 160 Mm 10 Jednostki

Rozmiar
151 - 205 mm
Kolor
Biały

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up