up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fox rage Pro Shad 280 Mm

Fox rage Pro Shad 280 Mm

Fox rage Pro Shad 280 Mm

plus
Fox rage

Fox Rage Pro Shad 280 Mm

Opis produktu Fox rage Pro Shad 280 Mm

Legendarna miękka przynęta Fox Rage stała się jeszcze lepsza dzięki wprowadzeniu nowego Pro Shad UV Lemon Tiger. Biorąc pod uwagę sprawdzoną akcję i zdolność łowienia ryb Pro Shada i łącząc ją z łowiskową przewagą reakcji UV, te nowe przynęty dadzą Ci przewagę, gdy to naprawdę ważne.


Cechy:

Ugruntowana zdolność łowienia ryb
Reaktywne w promieniowaniu UV


Dane techniczne:

Stickleback (UV) 28cm


W tym momencie, Fox rage Pro Shad 280 Mm jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W waveinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Wabiki i w kategorii Przynęty miękkie. Posiadamy szeroki wybór Przynęty miękkie dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Fox rage Pro Shad 280 Mm

Rozmiar
206 - 350 mm
Kolor
Żółty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up