up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

plus
Fox rage

Fox Rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Opis produktu Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Legendarny Fox Rage Pro Shad w pełni uzbrojony i gotowy do łowienia prosto z plecaka.


Cechy:

Przygotuj się uzbrojony w system uprzęży z obciążeniem brzucha


Specyfikacje:

Dostępna w trzech rozmiarach: 14, 18 i 23 cm
Rozmiary 14 i 18 cm dostępne w pięciu opcjach kolorystycznych: UV Perch, UV Stickleback, UV Firetiger, UV Bleak i Super Natural Roach
Rozmiar 23cm dostępny w dwóch kolorach: UV Perch i Super Natural RoachFox rage Pro Shad Loaded 180 Mm posiada oficjalną gwarancję Fox rage. Jako oficjalny detalista Fox rage, cała nasza oferta produktów sporty morskie i wędkarstwo jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W waveinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Wabiki, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Przynęty miękkie dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Fox rage Pro Shad Loaded 180 Mm

Rozmiar
151 - 205 mm
Kolor
Wielokolorowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up