up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fox rage Pro Shad Miękka Przynęta 230 Mm

plus
Fox rage

Fox Rage Pro Shad Miękka Przynęta 230 Mm

Opis produktu Fox rage Pro Shad Miękka Przynęta 230 Mm

Legendarna miękka przynęta Fox Rage właśnie stała się jeszcze lepsza. Biorąc pod uwagę sprawdzoną akcję i zdolność łowienia ryb Pro Shada oraz łącząc ją z łowiskową przewagą reakcji UV, te nowe przynęty dadzą Ci przewagę, gdy to naprawdę ważne.


Cechy:

Ugruntowana zdolność łowienia ryb
Reaktywne w promieniowaniu UV
Kolor o wysokim wpływie


W obecnej chwili Fox rage Pro Shad Miękka Przynęta 230 Mm dostępny jest w waveinn. Sprawdź jakie inne produkty sporty morskie i wędkarstwo, marki Fox rage znajdziesz w sklepie z sporty morskie i wędkarstwo. Stwórz swój outfit z modelami Przynęty miękkie. W waveinn posiadamy najnowsze modele Wabiki. Sprawdź naszą kolekcję sporty morskie i wędkarstwo i znajdź coś dla siebie.

Cechy Fox rage Pro Shad Miękka Przynęta 230 Mm

Rozmiar
206 - 350 mm
Kolor
Żółty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up