up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

plus
Fox rage

Fox Rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

Opis produktu Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

Nasze Pro Shads wywarły poważny wpływ od czasu ich wprowadzenia kilka lat temu i teraz z przyjemnością ogłaszamy nasze nowe kolory zarówno w gamie Natural, jak i Firetail. Wraz z rosnącą przejrzystością wielu łowisk w całej Europie, drapieżniki stają się coraz trudniejsze do skuszenia i tutaj nasza wiedza okazuje się nieoceniona! Nasze nowe wersje skupiają się głównie na realistycznych wzorach, ponieważ trudno jest skusić drapieżniki, które skupiają się wyłącznie na naturalnej zdobyczy. Na dni, w których jaśniejszy wzór robi różnicę, mamy również kilka nowych kolorów, które z pewnością zostaną zauważone.


Cechy:

Uznana, bardzo udana przynęta w całej Europie dla wielu gatunków
Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym w wielu naturalnych wzorach
Trzy opcje koloru ogona zachęcające do uderzeń; Firetail naturalny, czerwony i zielony Firetail
Dostępne w rozmiarach 10, 14, 18, 23 i 28 cm
Pracuj znakomicie z korkociągami i żądłami Rage
Teraz dostępne również w pięciu kolorach i dwóch rozmiarach


Chcesz poznać, inne powiązane produkty sporty morskie i wędkarstwo od Fox rage? W waveinn, kupisz potrzebny sprzęt Przynęty miękkie, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Fox rage Pro Shad Natural Classic II Przemysłowy Wentylator Podłogowy 230 mm

Rozmiar
206 - 350 mm
Kolor
Wielokolorowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up