up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Mastervolt MasterShunt 500 Monitor Baterii

plus
Mastervolt

Mastervolt MasterShunt 500 Monitor Baterii

Opis produktu Mastervolt MasterShunt 500 Monitor Baterii

MasterShunt jest sercem każdego systemu energetycznego zasilanego bateryjnie. Ten zintegrowany monitor akumulatorów udostępnia informacje o banku akumulatorów innym urządzeniom obsługującym MasterBus, CZone lub NMEA 2000, takim jak ładowarki akumulatorów, falowniki/ładowarki i wyświetlacze. Bez niespodzianek: MasterShunt umożliwia pełną automatyzację systemu, poprawia komfort, wydłuża żywotność baterii i wydłuża czas pracy.

MasterShunt 500 zapewnia wszystkie informacje potrzebne do monitorowania baterii akumulatorów i sterowania systemem, takie jak napięcie, prąd, stan naładowania i pozostały czas. Wszystkie informacje są udostępniane systemowi za pomocą pojedynczego kabla MasterBus lub CZone. Niezwykle dokładny pomiar przepływu prądu przez stan naładowania umożliwia MasterShunt precyzyjne określenie pozostałego czasu.

Programowalne zdarzenia oraz zintegrowany zegar czasu rzeczywistego umożliwiają pełną automatyzację Twojego systemu. Przykładem jest automatyczne uruchamianie generatora, gdy bank akumulatorów jest niski (lub po prostu opóźnienie w nocy!) lub automatyczne generowanie ostrzeżenia przy określonej głębokości rozładowania. Sprawdzona konstrukcja MasterShunt została zmodernizowana, aby uzyskać jeszcze wyższy poziom dokładności i kontroli. Biorąc pod uwagę parametry specyficzne dla baterii, MasterShunt przenosi dokładność odczytu na zupełnie nowy poziom.

MasterShunt 500 CZone zapewnia swobodę wyboru typu, wartości znamionowej i lokalizacji bezpiecznika. Monitor baterii jest dostarczany z wewnętrzną szyną zbiorczą, do użytku w sytuacjach, gdy wybrano zewnętrzny uchwyt bezpiecznika. W przypadku, gdy MasterShunt jest zainstalowany w pobliżu akumulatora, szynę zbiorczą można zastąpić bezpiecznikiem głównym typu ANL lub klasy T, oszczędzając miejsce i koszty.


Cechy:

Komunikacja MasterBus, CZone i NMEA 2000.
Pasuje do systemu CZone, w tym narzędzi instalacyjnych i pliku konfiguracyjnego.
Bocznik cyfrowy zapewniający systemowi energetycznemu obszerne informacje i dane historyczne.
Bardzo dokładne i niezawodne określenie stanu naładowania (SOC).
Tryb serwisowy zapobiega utracie pamięci podczas konserwacji systemu.
Realistyczne i precyzyjne wskazanie pozostałego czasu.
W przypadku wyższych prądów można równolegle zainstalować wiele modeli MasterShunt.
System MasterConnect sprawia, że podłączenie do produktu DC Distribution jest bardzo łatwe.
Prosty, łatwy w instalacji.
Swoboda wyboru typu, wartości znamionowej i lokalizacji bezpiecznika. Pasuje do bezpiecznika T i bezpiecznika ANL (do zamówienia osobno).
Solidna obudowa z izolacją przyłączy DC.


Dane techniczne:

Komunikacja i monitoring:
Interfejsy komunikacyjne: MasterBus, CZone, NMEA 2000

Ogólne dane techniczne:
Zasilanie MasterBus: tak, w tym Zasilanie Smart MasterBus (wyłączone dla komunikacji CZone lub NMEA 2000)
Napięcie akumulatora: 12, 24, 36 lub 48 V DC
Prąd: 300 A w sposób ciągły, 400 A przez 10 min., 500 A przez 5 min. i 600 A przez 2 min.
Bezpiecznik główny: szyna zbiorcza zawarta w MasterShunt, bezpiecznik klasy T lub bezpiecznik ANL należy zamawiać osobno
Pobór w stanie bezczynności: 23 mA (normalna praca), <1 mA (oszczędność energii, wyłączony MasterBus)
Funkcjonalność systemu: alarmy, timery, auto start/stop dla generatora
Programowalne alarmy: ostrzeżenie o niskim napięciu, niskim stanie naładowania, wysokim napięciu

Wymiary, wys. x szer. x gł.:
150x150x65mm
5,9 x 5,9 x 2,6 cala

Waga:
0,7 kg
1,5 funtaJeśli szukasz Mastervolt MasterShunt 500 Monitor Baterii, masz szczęście. W sklepie sporty morskie i wędkarstwo znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w waveinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Elektronika. waveinn oferuje ekskluzywne produkty Ładowarki dla wielu aktywności. Ładowarki zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Mastervolt MasterShunt 500 Monitor Baterii

Kolor
Zielony
Rodzaj produktu
Monitor

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up