Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Plastimo

O Plastimo
Plastimo to uznana na całym świecie marka, która od ponad sześćdziesięciu lat jest lojalnym towarzyszem żeglarzy i miłośników żeglowania. Firma założona w 1963 roku zyskała sobie miano lidera w przemyśle morskim, oferując kompleksowy asortyment produktów i akcesoriów nawigacyjnych, które zaspokajają potrzeby żeglarzy, miłośników żeglowania i przygodowców morskich. Plastimo ceni sobie innowację, jakość i satysfakcję klienta, dzięki czemu stał się ulubionym producentem wszelkich potrzebnych na morzu.
Plastimo jest lojalnym towarzyszem społeczności morskiej od dekad, oferując szeroki asortyment produktów nawigacyjnych, które stawiają na jakość, trwałość i funkcjonalność. Od ubrań po materiały do łodzi, od wyposażenia pokładu do map morskich, od latarek do kompasów, od okularów przeciwsłonecznych po buty – Plastimo nadal jest marką wybieraną przez tych, którzy szukają doskonałości we wszystkich swoich morskich wyprawach.

Nawigacja na najwyższym poziomie od 1963 roku

Kolekcja odzieży morskiej Plastimo jest zaprojektowana tak, aby łączyć styl i funkcjonalność. Odzież morska Plastimo sprawia, że wyglądasz elegancko, a jednocześnie zapewnia, że pozostaniesz suchy i komfortowy podczas swoich morskich przygód. Poświęcenie Plastimo dla morskiej doskonałości sięga również materiałów do łodzi. Firma oferuje wysokiej jakości Plastimo materiały do łodzi i akcesoria, w tym fendery, kotwice i elementy osprzętu. Te produkty są zaprojektowane tak, aby wytrzymać surowe środowisko morskie, zapewniając bezpieczeństwo i długowieczność twojego jachtu. Wyposażenie pokładu Plastimo obejmuje szeroki wybór elementów niezbędnych do płynnego żeglowania. Wyposażenie pokładu Plastimo zapewnia Ci prawidłowe narzędzia, dzięki którym czas spędzony na wodzie będzie przyjemny i bezproblemowy.
Nawigowanie po morzu wymaga precyzyjnych informacji, a Plastimo dostarcza je za pośrednictwem swoich map morskich. Z mapami morskimi Plastimo możesz z łatwością obrać swoją trasę. Kiedy zapadnie zmrok lub znajdziesz się w ciemnej kajucie, na ratunek przyjdą latarki Plastimo. Te wytrzymałe i niezawodne latarki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagania środowiska morskiego. Dla precyzyjnej nawigacji niezbędny jest niezawodny kompas. Plastimo oferuje szeroką gamę kompasów przeznaczonych do użytku morskiego, gwarantując dokładne odczyty i niezawodną wydajność. Zaufaj kompasom Plastimo, aby znaleźć właściwą drogę.
Chroń swoje oczy przed błyskiem słońca jest kluczowe na wodzie. Okulary Plastimo łączą styl z ochroną przed promieniowaniem UV, z soczewkami polarowymi, które redukują odbicia, pozwalając Ci widzieć wyraźnie i komfortowo, nawet w najjaśniejszych warunkach. Poświęcenie Plastimo dla komfortu i funkcjonalności sięga również obuwia. Ich buty morskie są zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą przyczepność na mokrych powierzchniach, zapewniając stabilność podczas pokładu. Dzięki butom Plastimo możesz poruszać się z pewnością po swoim jachcie.