up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Raymarine Wind Transducer PCB

Raymarine Wind Transducer PCB

plus
Raymarine

Raymarine Wind Transducer PCB

Opis produktu Raymarine Wind Transducer PCB

Transmisja PCB przetwornika wiatru. Kompatybilny z serii i40, I60, I70, ST70 i ST60 + + Raymarine.

W waveinn, pokazujemy całą charakterystykę Raymarine Wind Transducer PCB. W sporty morskie i wędkarstwo sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Raymarine Wind Transducer PCB. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Raymarine Wind Transducer PCB i korzystaj z naszych ofert sporty morskie i wędkarstwo sprzętu.

Cechy Raymarine Wind Transducer PCB

Kolor
Zielony
Instaalcja
Przejścia burtowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Raymarine Wind Transducer PCB

Cieszę się, że to mam

-

To nie mój pierwszy zakup PCB Raymarine Wind Instruments. Ciesze sie, ze moge to kupic. W przeciwnym razie skończyłoby się na zakupie zupełnie nowego zespołu ramienia wiatrowskazu. Niezbędny element zapasowy do zabrania na pokład.

Raymarine Wind Transducer PCB

Dobry zakup

-

Ze starym wszystko było idealnie, tylko zaznaczyło mi kierunki 0-60°, należało włożyć nową płytkę i 360

Raymarine Wind Transducer PCB

Płytka drukowana raymarine wind txm

-

Wspaniale jest móc wymienić PCB. Oryginał zawiódł, a koszt wymiany jest wygórowany. Ponieważ nie było nic złego w systemie, była to szybka i łatwa naprawa. Po prostu odkręć górną część urządzenia. Odłącz starą płytę i podłącz nowe urządzenie Waveinn. Utwórz kopię zapasową i wszystko działa idealnie

Raymarine Wind Transducer PCB

Bardzo dobrze.

-

Poważna firma i moje zamówienie zgodne. Polecam. Vade André

Raymarine Wind Transducer PCB

Przetwornik wiatru raymarine

-

Absolutnie podoba mi się fakt, że nie muszę kupować zupełnie nowego instrumentu! Zawsze świetne ceny i rozsądne międzynarodowe czasy wysyłki.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up