up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania

Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania

plus
Sakura

Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania

Redbird Spinning Rds 802 L.

8´ (2,44 M).

2 7 G.

2 równe sekcje.
Nie czekaj dłużej i kupuj Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania! W waveinn wszystkie nasze produkty Wędki posiadają pełną gwarancję producenta Sakura. Zakup w naszym sklepie sporty morskie i wędkarstwo , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności sporty morskie i wędkarstwo. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Sakura Redbird Wędka Do Dżigowania

Kolor
Czerwony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up