up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Scanstrut Mount for GMR

plus
Scanstrut

Scanstrut Mount for GMR

Opis produktu Scanstrut Mount for GMR

DO RADOMÓW, OPEN ARRAY I MAŁA ANTENA SATCOM / TELEWIZORA Specjalnie zaprojektowane, aby zainstalować antenę na dachu kabiny, flybridge lub łuku radarowym łodzi motorowej, zapewniając wyraźny widok na horyzont w celu uzyskania maksymalnej wydajności anteny. Stal Nierdzewna Scanstrut's PowerTower® jest wykonana z polerowanej stali nierdzewnej, co sprawia, że ​​świetnie wygląda na każdej łodzi.

CECHY:

SMALL FOOTPRINT: Tylko 150mm (6 ") kwadratowy montaż, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu na wąskich łukach lub ramkach RIB A.

MONTAŻ W WASZKU: wstępnie dopasowany dławik IP65 w celu uszczelnienia wejścia kabla do trzpienia i wodoszczelnego uszczelnienia dolnego w zestawie, więc nie ma potrzeby stosowania brudnego uszczelniacza.

ŁATWOŚĆ MONTAŻU: wstępnie wywiercone otwory montażowe, antena mocuje do górnej płyty PowerTower za pomocą własnych śrub mocujących.

WYBÓR 2 INNYCH MATERIAŁÓW:

Aluminium PowerTower - Ekstruzja na zamówienie = siła, piękny wygląd i wybór

Composite PowerTower - Lekka jednoczęściowa forma = łuki i wytrzymałość dopasowane do każdej łodzi


W tym momencie, Scanstrut Mount for GMR jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W waveinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Akcesoria. Posiadamy szeroki wybór Akcesoria dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Scanstrut Mount for GMR

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Podpory/uchwyty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up