up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Shimano Fishing

Kołowrotki

Kołowrotki

WĘDKI

WĘDKI

Wabiki

Wabiki

Żyłki

Żyłki

Akcesoria do kołowrotków

Akcesoria do kołowrotków

Torby

Torby

Kategorii

Kołowrotki

Odzież Damska

Odzież Męska

Sprzęt Wędkarski

Torby, Skrzynie i Pokrowce

Wabiki

Wędki

Wszystko( Shimano Fishing )

Shimano fishing

Shimano to jedna z czołowych marek oferujących różnego rodzaju wysokiej jakości sprzęt wędkarski. Shimano Fishing to japońska marka założona w 1921 roku, a jej siedziba znajduje się w Sakai w prefekturze Osaka. Przez wszystkie te lata marka stworzyła najbardziej innowacyjne produkty z dużą precyzją. Zaawansowana technologia sprawia, że wszystkie te produkty są najlepsze do zapewnienia najlepszego doświadczenia wędkarskiego.
Shimano Fishing zobowiązało się do stworzenia doskonałych produktów, ciągle ulepszając jego cechy i wprowadzając nowe i nowoczesne techniki codziennie. Wykonane z materiałów wysokiej jakości i najlepszą chwytnością, aby zapewnić dobry poziom komfortu. Shimano oferuje wszystko, co związane z wędkowaniem, aby Twoja wycieczka była bardziej relaksująca i zabawna. Oprócz oferowania najlepszej jakości, firma oferuje również certyfikowane i sprawdzone produkty.

Shimano oferuje doskonały wybór praktyk wędkarskich

Shimano oferuje najlepszej klasy sprzęt z wieloma różnymi modelami dla każdego wymagania. Marka ma szeroki wybór wędek Shimano, które dostępne są w różnych stylach dla każdego. Te wędki dostępne są w serii opcji z dobrą funkcją obrotu, aby wykonywać na najwyższym poziomie. Ponadto kołowrotki Shimano Fishing wyposażone są w wiele funkcji i doskonałą zdolność obrotu. Dzięki tej funkcji są one najpopularniejszymi kołowrotkami wśród wędkarzy, ponieważ znają wartość tego produktu.
Innym wspaniałym produktem jest wędka Shimano, najlepszy sprzęt wędkarski. Wysokiej klasy wędki perfekcyjnie zaprojektowane, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla wędkowania w świeżej i słodkiej wodzie.
Oprócz sprzętu wędkarskiego marka oferuje również inne produkty związane z wędkarstwem, takie jak obuwie i plecaki. Buty wędkarskie Shimano są idealne do wędkowania na łodzi i poza łodzią. Wykonane są z szybkoschnącej siatki, aby zapewnić większy komfort cały dzień. Buty są bardzo lekkie z otwartymi konstrukcjami i antypoślizgowymi podeszwami, aby pomóc Ci łatwo stać na mokrych i śliskich powierzchniach, takich jak pokłady. Na koniec plecak wędkarski Shimano jest idealnym wyborem na każdą wędkarską wyprawę. Są to najbardziej wytrzymałe produkty z materiałów odpornych na trudne warunki.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij