up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Strike king MD Jointed Structure Głowica Jigowa

Strike king MD Jointed Structure Głowica Jigowa

plus
Strike king

Strike King MD Jointed Structure Głowica Jigowa

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Strike king MD Jointed Structure Głowica Jigowa

Głowica jigowa Mark Davis Jointed Structure 1/2oz

Strike King® Jointed Structure Head łączy w sobie popularny styl „swinging head” z niespotykanymi właściwościami Strike King’s Structure Jig. Opracowana przy pomocy Bassmaster Classic® Champion Mark Davis, głowica Structure Head jest wszechstronna w zastosowaniu i doskonała w swojej konstrukcji. Konstrukcja główki pozwala wędkarzom zachować maksymalny kontakt z dnem, a jednocześnie jest super pozbawiona chwastów! Davis mówi: ´´Haczyk jest również odpowiedni do taklowania i równie dobry do trzymania dużej ryby zapiętej.´´


Cechy:

Swingujący styl głowy
Wykończenie odporne na wióry
Super bez chwastów


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach sporty morskie i wędkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Jigheady, produktów Strike king. Dowiedz się więcej o produktach sporty morskie i wędkarstwo. Strike king MD Jointed Structure Głowica Jigowa zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Strike king MD Jointed Structure Głowica Jigowa

Kolor
Posrebrzany

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up