up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm

Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm

plus
Strike king

Strike King Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm

Opis produktu Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm

KVD Dream Shot OPT 4´´

Zaprojektowana przez Kevina VanDama przynęta miękka Strike King® KVD Dream Shot to dropshotterowa wersja popularnego Strike King Caffeine Shad. Odlewany z super miękkiego plastiku, KVD Dream Shot ma odchylany ogon, który drży i trzęsie się przy najmniejszym ruchu szczytówki wędki. Niezwykle realistyczne wrażenia i akcja — zabójczy wybór dla każdego zestawu do dropshota.


Cechy:

Zawiasowy ogon działania
Ekskluzywny zapach kawy
Impregnowane solą
Drży i trzęsie się po upuszczeniu
Technologia otwartego nalewaniaCzy szukasz produktów sporty morskie i wędkarstwo marki Strike king? Na waveinn, w sklepie online sporty morskie i wędkarstwo , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów sporty morskie i wędkarstwo, m.in Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm. W tym momencie Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla sporty morskie i wędkarstwo i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Strike king Przemysłowy Wentylator Podłogowy KVD Dream Shot 114.3 Mm

Rozmiar
101 - 150 mm
Kolor
Wielokolorowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up