up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Strike king Tour Grade Football Głowica Jigowa

Strike king Tour Grade Football Głowica Jigowa

plus
Strike king

Strike King Tour Grade Football Głowica Jigowa

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Strike king Tour Grade Football Głowica Jigowa

Piłka nożna jigowa Strike King® Tour Grade jest wyposażona w główkę w kształcie piłki nożnej, specjalny zadzior, który pomaga przynętom wstać bez użycia specjalnego kleju, haczyk Gamakatsu® z płaskim oczkiem 60 stopni dla lepszego zestawu haczyków i malowanie proszkowe. Świetny w osłonie. Przeznaczony do łowienia w stylu shakey, ale również doskonały do zwykłych metod jigowych.


Cechy:

Głowa w kształcie piłki nożnej
Specjalna brzanka
Haczyk Gamakatsu® z płaskim oczkiem 60 stopni
Schematy malowania proszkowego
3 szt


Chcesz kupić Strike king Tour Grade Football Głowica Jigowa? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Jigheady w sklepie online sporty morskie i wędkarstwo można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty sporty morskie i wędkarstwo, dopasowane do twoich potrzeb w waveinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Wabiki.

Cechy Strike king Tour Grade Football Głowica Jigowa

Kolor
Posrebrzany

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up