Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Vetus

O Vetus
Vetus to słynna nazwa na świecie żeglugi, synonim innowacji, jakości i niezawodności. Z bogatą historią sięgającą kilku dekad, Vetus ciągle przekracza granice technologii morskiej, aby dostarczyć miłośnikom łodzi najlepszych materiałów i sprzętu do niezrównanego doświadczenia na wodzie. Materiały łodziowe Vetus to Twój wybór, jeśli chodzi o jakość materiałów do budowy statków. Od sprzętu ze stali nierdzewnej odpornej na korozję do innowacyjnych rozwiązań z materiałów kompozytowych, Materiały łodziowe Vetus zapewniają, że Twój jacht będzie trwały. Vetus ma długą tradycję poprawiania doświadczenia żeglarskiego poprzez swoją różnorodną gamę produktów. Dzięki zaangażowaniu w innowacje, trwałość i wydajność, Vetus ciągle jest marką wybieraną przez miłośników łodzi i profesjonalistów, zapewniając, że każda podróż będzie niezapomniana. Podnieś swoje doświadczenia żeglarskie z Sprzętem Vetus, w tym dźwigniami do kotwic, lukami i oknami portowymi. Sprzęt łodziowy Vetus zapewnia, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swój jacht w maksymalną wygodę i funkcjonalność.

Vetus Podnieś swoje doświadczenia żeglarskie do całkiem nowego poziomu

Oświetlenie Vetus rozjaśnia Twoje przygody żeglarskie szeroką gamą wysokiej wydajności rozwiązań oświetleniowych morskich. Od mocnych świateł nawigacyjnych LED zapewniających bezpieczeństwo podczas nocnych wypraw po przytulne oświetlenie kabiny, które podkreśla atmosferę na pokładzie, Oświetlenie Vetus stanowi złoty standard oświetlenia morskiego. Napędzając Twoje przygody morskie, Akumulatory Vetus zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezachwiane wydajność i trwałość. Czy potrzebujesz niezawodnej mocy rozruchu czy też niezawodnego źródła energii dla Twoich urządzeń elektronicznych na pokładzie, Akumulatory Vetus są ufane przez żeglarzy na całym świecie. Sprzęt łodziowy Vetus obejmuje szeroką gamę produktów, od kierownic burty, które ułatwiają cumowanie, po wszechstronne panele sterujące i przełączniki. Wykonane z precyzją i zaprojektowane tak, aby wytrzymały surowe środowisko morskie, Sprzęt do pokładu Vetus łączy formę i funkcję bez zarzutu. Pompy łodziowe Vetus zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i wydajności. Te pompy obejmują szeroki zakres zastosowań, w tym zarządzanie ściekami, wodą świeżą i wodą szczytową. Pompy Vetus pomagają Ci utrzymać suchość w łodzi, dzięki czemu Twoje systemy będą działać płynnie bez żadnych niedogodności.
Zachowaj optymalną jakość powietrza i komfort na pokładzie dzięki rozwiązaniom wentylacji Vetus. Ich szeroka gama wywietrzników, dmuchaw i wentylatorów zapewnia świeże powietrze w kabinie, w maszynowni i innych kluczowych obszarach jachtu. Zbiorniki wodne Vetus zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wystarczające zapasy wody i jej dystrybucję. Czy planujesz długą podróż czy po prostu potrzebujesz stałego dostawy świeżej wody, Zbiorniki wodne Vetus są zaprojektowane tak, aby spełniać Twoje potrzeby.