up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Victron energy VE Direct

Victron energy VE Direct

plus
Victron energy

Victron Energy VE Direct

Opis produktu Victron energy VE Direct

Kabel VE.Direct jest dostępny w różnych długościach. Jest model prosty i kątowy 90 stopni.

Victron energy VE Direct dostępny w różnych typach. Kup go w waveinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Victron energy VE Direct posiada oficjalną gwarancję marki Victron energy. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Akcesoria.

Cechy Victron energy VE Direct

Kolor
Szary
Rodzaj produktu
Kable

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Victron energy VE Direct

Wszystko ok

-

Pasuje do opisu. Żaden problem z wysyłką

Victron energy VE Direct

Idealne

-

Produkt w 100% odpowiada zakupowi, doskonała obsługa klienta, czas dostawy wydłużył się nieco więcej niż oczekiwano, ale szybko się ze mną skontaktowali

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up