up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Wabiki sporty morskie i wędkarstwo

Wabiki sporty morskie i wędkarstwo

Znajdź szeroką gamę produktów Wabiki dla sporty morskie i wędkarstwo. Odkryj najlepsze oferty w waveinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Wabiki

Marki Wabiki

Jak wybrać przynęty do wędkowania?

Crankbaity

Crankbaity są niezbędnym narzędziem do wędkowania, szczególnie w środowiskach słodkowodnych. Te woblery naśladują ruch i wygląd przynęty, dzięki czemu są bardzo skuteczne w przyciąganiu drapieżnych gatunków ryb, takich jak okoń, szczupak, muskie, walleye i inne.

Przynęty muchowe

Przynęty muchowe mają za zadanie imitować różne owady, przynęty rybne lub inne organizmy wodne, którymi żywią się ryby. Dostępnych jest wiele wzorów much, z których każdy ma naśladować określony rodzaj ofiary. Należą do nich streamery, suche muchy i nimfy.

Przynęty ślizgowe i przynęty do pływania

Przynęty Glide to zazwyczaj przynęty o twardym korpusie, które mają przegubową konstrukcję, która umożliwia im poruszanie się na boki lub ruch ślizgowy podczas holowania w wodzie.
Przynęty te są zwykle zaprojektowane tak, aby miały powolną, płynną i szeroką akcję na boki, imitując ruch rannej lub uciekającej przynęty. Przynęty do pływania mogą być przynętami o twardym lub miękkim korpusie, które bardzo przypominają wygląd i działanie pływackie przynęty.
Zwykle mają realistyczny profil, ze szczegółowym kształtem ciała, płetwami i często ogonem w kształcie wiosła, który po aportowaniu tworzy realistyczny ruch pływania.
Przynęty pływackie są dostępne w różnych rozmiarach, od małych, odpowiednich do połowu panfish, po większe wersje przeznaczone do łowienia na większe ryby łowne, takie jak okoń czy szczupak.
Są wszechstronne i można je aportować z różną prędkością, co pozwala wędkarzom naśladować różne ruchy naturalnej ofiary w wodzie.

Główki jigowe i przyrządy jigowe

Główki jigowe to ciężarki z ołowiu lub wolframu uformowane na haczyku i przeznaczone do stosowania z miękkimi plastikowymi przynętami lub żywą przynętą. Konstrukcja zazwyczaj zawiera obciążoną główkę i hak wystający z ciężarka.
Występują w różnych kształtach, a każdy oferuje inne działanie i zastosowanie w zależności od warunków wodnych i docelowych gatunków.
Główki jigowe są wszechstronne i powszechnie używane do łowienia dennego, jigowania wertykalnego lub technik rzucania i aportowania. Pozwalają wędkarzom skutecznie prezentować przynętę na różnych głębokościach i strukturach.
Jigi to przynęty wędkarskie składające się z obciążonej główki uformowanej wokół haczyka, często z osłoną wykonaną z silikonu lub innych materiałów imitujących wygląd ryb przynęty lub owadów.
Można je stosować z dodatkową przynętą lub bez, a ich konstrukcja pozwala na stosowanie różnych technik łowienia takich jak flipy, pitching, pływanie czy ciągnięcie po dnie.

Poppersy

Poppersy to rodzaj sztucznej przynęty lub muchy. Poppersy mają na celu imitować ruch i wygląd małego stworzenia wodnego, takiego jak żaba lub ryba przynęta, ślizgającego się lub pluskającego po powierzchni wody.

Łowienie skał

Łowienie na skałach polega na łowieniu gatunków ryb zamieszkujących obszary skaliste, takie jak skaliste wybrzeża, pomosty, falochrony i skaliste wychodnie. Może to być ekscytująca technika połowu, która wymaga specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Przynęty miękkie

Przynęty miękkie są popularnym wyborem wśród wędkarzy do łowienia ryb. Przynęty miękkie są zazwyczaj wykonane z miękkich, elastycznych materiałów, takich jak silikon lub guma. Zostały zaprojektowane tak, aby naśladować wygląd i ruch różnych ryb drapieżnych lub innych stworzeń wodnych.

Spinnerbaity

Spinnerbaity to wszechstronne i popularne przynęty wędkarskie, które składają się z drucianej ramy w kształcie agrafki ozdobionej jednym lub kilkoma obracającymi się metalowymi ostrzami. Są bardzo skuteczne w polowaniu na szeroką gamę gatunków ryb, szczególnie ryby drapieżne, takie jak okoń, szczupak, muskie i inne, zarówno w środowisku słodkowodnym, jak i słonowodnym.
Spinnerbaity posiadają obracające się ostrza przymocowane do drucianej ramy. Ostrza te wytwarzają błysk i wibracje, gdy wirują w wodzie, naśladując wygląd i ruch uciekającej przynęty, wabiąc drapieżne ryby.

Łyżki

Nazwa łyżek pochodzi od ich kształtu przypominającego łyżkę, który powoduje chybotanie i miganie w wodzie, imitujące zranioną rybę przynętę. Ten ruch może zachęcić drapieżne ryby do ataku. Łyżki wędkarskie są zwykle wykonane z metalu, takiego jak mosiądz, miedź lub stal nierdzewna.

Więcej o wędkarstwie :
Więcej o wędkarstwie znajdziesz w akcesoriach do przynęt, WTD, wzbudnikach, zestawach sabiki, wiązaniach muchowych, przynętach miękkich do trollingu, np. przynętach naturalnych i węgorzach. Wszystkie te rzeczy możesz kupić od tych marek: Shimano Fishing , Daiwa , Rapala , Fox International , Hart , Mikado , Vercelli i Berkley .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij