Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Globe

O Globe
Globe to jedna z czołowych marek lifestyle i pionier w świecie skateboardingu i streetwearu. Założona w 1994 roku przez trzech braci z Australii – Petera, Stephena i Matta Hilla – Globe łączy w sobie funkcjonalność, styl i innowacje, stając się globalnym hitem. Filozofia marki opiera się na pasji do sportów na desce, kultury miejskiej i bezustannym poszukiwaniu doskonałości.

Podróż Globe od swoich australijskich korzeni do stania się światową marką jest świadectwem jej niewzruszonego oddania kulturze skateboardingu i współczesnej modzie. Z szerokiego asortymentu produktów, w tym desek skateboardowych, odzieży męskiej, swetrów, kurtek, obuwia męskiego, obuwia dziecięcego i plecaków, Globe nadal inspirować będzie osoby na całym świecie do życia pełnią życia i wyrażania swojego unikalnego stylu. Dzięki zaangażowaniu w jakość, wydajność i styl, Globe pozostaje czołową siłą w branży skate i streetwear.

Marka z globalnym zasięgiem

Deskorolki Globe są świadectwem zaangażowania marki w jakość i wydajność. Wykonane z precyzją i trwałością na uwadze, te deski służą początkującym i zaawansowanym deskorolkowcom. Od smukłych longboardów zaprojektowanych do jazdy po wytrzymałe deski uliczne do trików, deski Globe są wytrzymałe i przystosowane do trudów skateparku lub ulic miasta.
Kolekcja odzieży męskiej Globe odzwierciedla dynamiczne połączenie kultury skate i współczesnej mody. Globe oferuje szeroki wybór odzieży, która wyraża ducha miejskiej eksploracji i wyrażania siebie. Gdy temperatura spada, swetry Globe zapewnią ciepło bez rezygnacji ze stylu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te swetry oferują wygodę i wszechstronność, czyniąc je idealnymi zarówno na spotkania towarzyskie, jak i sesje jazdy na deskorolce w chłodne dni. Dla tych, którzy szukają przygód w każdą pogodę, kurtki Globe są zaprojektowane, aby chronić przed elementami. Od wodoodpornych skorup po ocieplane parki, te kurtki zapewniają komfort i styl, czy to na stoku, czy w miejskiej dżungli.
Buty męskie Globe są świadectwem zaangażowania marki w wydajność i styl. Czy szukasz butów do skateboardingu zaprojektowanych z myślą o doskonałym odczuciu deski, czy też casualowych butów, które podnoszą twój codzienny wygląd, Globe ma cię w swoim zasięgu dzięki szerokiemu wyborowi butów. Marka rozszerza swoje zaangażowanie w jakość i innowacje na młodsze pokolenie z gamą butów dziecięcych Globe. Plecaki Globe są idealnymi towarzyszami dla miłośników miejskiej eksploracji i deskorolkowców w drodze. Z praktycznymi elementami projektowymi i trwałymi materiałami, te plecaki są idealne do noszenia twoich niezbędnych rzeczy.