up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Krf

Wszystko ( Krf )

O Krf

Krf, nazwa synonimiczna z ekscytującym światem sportów ekstremalnych, od swojego powstania radykalnie zmienia sposób, w jaki ludzie doświadczają ekscytacji podczas jazdy. Z niewzruszoną lojalnością wobec jakości, innowacji i bezpieczeństwa zawodników Krf stało się nazwą domową w świecie entuzjastów deskorolek i hulajnóg. Podróż marki jest świadectwem jej poświęcenia wspieraniu zawodników i przekraczania granic tego, co możliwe.
W świecie, w którym pasja do sportów ekstremalnych spotyka się z innowacją, Krf stoi jako marka, która jest zarówno pionierem, jak i wspierającym zawodników. Dzięki szerokiej gamie produktów dostosowanych do różnych zainteresowań i poziomów umiejętności Krf zapewnia, że miłośnicy adrenaliny mogą bezpiecznie i z klasą realizować swoje pasje. Niewzruszone poświęcenie marki jakości i wydajności sprawiło, że Krf stało się zaufanym nazwiskiem w świecie sportów ekstremalnych, przybliżając przyjemność z jazdy ludziom w każdym wieku i o każdym pochodzeniu.

Ścieranie ulic z pasją

Krf Surf Skate to przełomowa gra dla surferów i skateboarderów. Te unikalne deski są zaprojektowane tak, aby imitować uczucie rzeźbienia fal na lądzie. Wyposażony w specjalnie zaprojektowany system przyczepy, Krf Surf Skates pozwala zawodnikom pompować i rzeźbić jakby jechali falami oceanu. Poświęcenie marki rzemiosłu jest widoczne w jej gamie deskorolek. Te deski są starannie zaprojektowane zarówno z myślą o wydajności, jak i stylu, który dostosowuje się do zawodników o różnych poziomach umiejętności. Deski Krf zapewniają gładką jazdę i wyjątkową trwałość. Z żywymi grafikami i innowacyjnymi kształtami deski Krf nie są po prostu narzędziami; są wyrazami indywidualności.
Dla tych, którzy wolą inny rodzaj jazdy, marka oferuje kolekcję wysokiej jakości Krf rolki. Czy jesteś w kręgielni, czy uprawiasz rekreację, rolki Krf zapewniają wyjątkowy komfort i precyzję. Poświęcenie marki bezpieczeństwu jest widoczne w jej wytrzymałych systemach hamulcowych i bezpiecznym dopasowaniu, zapewniając płynną i bezpieczną jazdę na rolkach. Krf ochrony ciała, w tym ochraniacze na kolana i łokcie, nadgarstki i Krf kaski, są zaprojektowane tak, aby chronić zawodników bez kompromisów w komforcie. Dzięki zaawansowanym materiałom i skupieniu na absorpcji wstrząsów, sprzęt bezpieczeństwa Krf daje spokój ducha zawodnikom, którzy przekraczają swoje granice.
Krf nie ogranicza się do desek; są również liderami w branży hulajnóg elektrycznych. Z ekologicznym podejściem Krf hulajnogi elektryczne oferują czysty i wygodny sposób na poruszanie się po mieście. Ich hulajnogi zostały zaprojektowane w celu optymalnego wydajności, wyposażone w mocne silniki i akumulatory o długim okresie żywotności. Czy jesteś w drodze do pracy, czy odkrywasz miasto, Krf hulajnogi elektryczne są idealnym rozwiązaniem.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij