up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

New Balance

New Balance

Wszystko ( New Balance )

O New Balance

New Balance to światowej klasy marka obuwia i wiodący producent obuwia sportowego od 1998 roku. New Balance powstał w 1906 roku i do 1970 roku; marka zyskała uznanie jako naprawczy producent obuwia sportowego.
Dzisiaj New Balance jest na zupełnie nowym poziomie. Zapewnia najnowocześniejszą technologię w produkcji obuwia, która łączy styl, wydajność i funkcjonalność w jednym. W tworzeniu tych butów do biegania zastosowano nowoczesną technologię, dzięki czemu podczas treningu odczuwa się maksymalną amortyzację i stabilność. Buty do biegania, przyczynowości i chodzenia New Balance są lekkie, trwałe i wygodne w noszeniu. Jeśli jesteś miłośnikiem tenisówek, nie przegap kolekcji butów do biegania nowego sezonu, które szturmem trafiły na rynek.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij