up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka

plus
Oakley

Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka

Dostosuj wygląd FLAK 2.0 XL okularów i uzyskać najlepsze parametry optyczne dla których używasz go najbardziej. Wszystkie obiektywy zamienne posiadają niezrównaną jasność, odporność na uderzenia i 100% filtrowanie UV oakleys High Definition wygląd (HDO).

Ważne Uwaga: Wymienne obiektywy nie może być zwrócony, jeśli zostały one zamontowane lub porysowana. Asian soczewki Fit nie mogą być instalowane w standardowych ramkach rozmiar okularów.

Bliższe dane

Kolor szkieł czarny iryd

Fit standardowe

TECHNOLOGIE:

Optyka High Definition


Interesuje Cię Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka? Jest w tym momencie w naszym sklepie xtremeinn, naszym sporty ekstremalne sklepie online. W xtremeinn znajdziesz więcej produktów sporty ekstremalne marki Oakley. Nie czekaj i ciesz się Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment sporty ekstremalne.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Czarny
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Flak 2.0 XL Wymienna Soczewka

Spełnia moje oczekiwania

-

Produkt spełnia moje oczekiwania i dostarczony szybko

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up