up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Flak Jacket

plus
Oakley

Oakley Flak Jacket

Opis produktu Oakley Flak Jacket

Jeśli zawsze trenujesz i rywalizujesz w tym samym miejscu, o tej samej porze dnia i przy tej samej pogodzie, wystarczy jedna para soczewek.

Świat rzeczywisty wymaga większej elastyczności, więc kiedy wynaleźliśmy kurtkę Flak, stworzyliśmy wymienny projekt soczewki, który umożliwia dostosowanie się do najlepszej możliwej wydajności właśnie tutaj, właśnie teraz. Dostępnych jest wiele opcji, w tym powłoki soczewek Iridium®, które zmniejszają olśnienie i równoważą światło Na cokolwiek wyjdzie słońce.

Możesz także uzyskać najlepsze soczewki polaryzacyjne na naszej planecie.

Polaryzacja Oakleya.

Tecnology wykorzystuje proces infuzji cieczy do związania filtra polaryzacyjnego na poziomie molekularnym.

W ten sposób eliminujemy zamglenie i zniekształcenia występujące w konwencjonalny sposób.

Technologie i niezrównana wydajność cięcia olśnienia. Optyka High Definition Optics® (Hdo®) maksymalizuje przejrzystość dzięki opatentowanym innowacjom, takim jak Xyz Optics®, geometria, która zapewnia ostry obraz brzytwy pod każdym kątem widzenia.

Nasz trwały materiał soczewek Plutonite® zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami i odfiltrowuje 100% wszystkich promieni UV, nie tylko UVA i UVB.

Pasuje do standardowych i azjatyckich oprawek kurtek Flak.

Dane techniczne: Persimmon: od płaskiego do słabego światła.

Filtruje niebieskie światło, aby zwiększyć kontrast i zwiększyć postrzeganie głębi w różnych warunkach. Przepuszczalność światła: 62 Warunki: Płaski do niskiego Współczynnik ochrony światła: 1 Neutralny / kontrast: kontrast.
Oakley Flak Jacket jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie sporty ekstremalne znajdziesz Oakley Flak Jacket i powiązane produkty. Nasza gama produktów Części zapasowe została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Oakley Flak Jacket

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up