up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Windsurf i Wing Foil sporty ekstremalne

Windsurf i Wing Foil sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Windsurf i Wing Foil dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Windsurf i Wing Foil

Marki Windsurf i Wing Foil

Jak wybrać odpowiedni sprzęt do windsurfingu dla początkujących?

Windsurfing i Wing Foiling to sporty wodne, które polegają na jeździe na desce i wykorzystaniu siły wiatru, ale różnią się między sobą wyraźnie pod względem sprzętu i techniki.

Windsurfing:
Windsurfing to sport wodny, w którym jeździec stoi na desce i używa żagla przymocowanego do masztu, aby złapać wiatr i poruszać się po wodzie.
Deska windsurfingowa posiada szynę masztową oraz uniwersalny przegub łączący maszt z deską. Jeździec trzyma się bomu, czyli poziomego drążka przymocowanego do masztu, aby kontrolować żagiel.
Windsurferzy przenoszą ciężar ciała na deskę i wykorzystują ruchy ciała do kontrolowania żagla i sterowania deską. Celem jest zrównoważenie deski i wykorzystanie siły wiatru do uzyskania prędkości i manewrów.

Surfowanie na skrzydłach:
Foiling na skrzydłach lub surfing na skrzydłach to stosunkowo nowy sport wodny, który polega na jeździe na małej desce i trzymaniu ręcznego skrzydła. Skrzydło wychwytuje wiatr, wytwarza siłę nośną i pozwala jeźdźcowi szybować nad powierzchnią wody.
Podstawowe wyposażenie obejmuje małe, ręczne skrzydło podobne do żagla windsurfingowego, ale bez masztu oraz wodolot przymocowany do spodu deski. Folia podnosi deskę z wody, zmniejszając opór i zapewniając płynną, wydajną jazdę.
Folierze skrzydeł stoją na desce, trzymając skrzydło w dłoniach. Wykorzystują ruchy ciała do sterowania skrzydłem oraz kontrolowania kierunku i prędkości deski. Folia pod deską pozwala jeźdźcowi „latać” nad powierzchnią wody, tworząc wrażenie nieważkości.

Deski:

Deska windsurfingowa , zwana także deską windsurfingową lub windsurfingiem, to specjalistyczna deska używana w sporcie windsurfingowym. Windsurfing to sport wodny łączący elementy surfingu i żeglarstwa, w którym jeździec stoi na desce i używa żagla przymocowanego do masztu, aby wykorzystać siłę wiatru do napędu. Ten sport wymaga połączenia równowagi, umiejętności i koordynacji.

Uprzęże:

Uprząż windsurfingowa to niezbędny element wyposażenia windsurfingu, zapewniający połączenie jeźdźca z żaglem. Uprząż pozwala windsurferom efektywniej wykorzystać siłę wiatru, zmniejszając obciążenie ramion i poprawiając kontrolę. Istnieją dwa główne typy uprzęży do windsurfingu: uprzęże biodrowe i uprzęże biodrowe .

Strażnicy wysypki:

Rashguardy to specjalistyczna odzież noszona przez windsurferów w celu zapewnienia ochrony i komfortu podczas uprawiania windsurfingu. Ochraniacze Rash Guard zostały zaprojektowane tak, aby ściśle przylegały do skóry, minimalizując otarcia i podrażnienia spowodowane ciągłym ruchem i kontaktem z wodą.

Zestawy:

Zestawy do windsurfingu odnoszą się do żagla, masztu i bomu używanych do napędzania i kontrolowania deski windsurfingowej. Zestaw jest istotnym elementem, który wychwytuje energię wiatru i napędza windsurfera po wodzie.

Kamizelki:

Kamizelki w kontekście windsurfingu zazwyczaj odnoszą się do osobistych urządzeń unoszących się na wodzie PFD lub kamizelek ratunkowych noszonych przez windsurferów ze względów bezpieczeństwa i pływalności. Kamizelki możesz kupić u Jobe , O´neill wetsuits , Hurley , ION , Rip Curl i Roxy . Więcej o windsurfingu: Deska windsurfingowa, żagiel windsurfingowy, maszt, bom, podstawa masztu, uprząż, hol i paski na stopy to akcesoria i części windsurfingu. Pokrowce windsurfingowe przeznaczone są do ochrony sprzętu windsurfingowego przed kurzem, brudem, promieniami UV, wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij