up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Vileda 161244 Deska Do Prasowania

plus
Vileda

Vileda 161244 Deska Do Prasowania

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Vileda 161244 Deska Do Prasowania

Żelazny stół smart 114x34cm vileda 161244


Dane techniczne:

Materiał: Stal nierdzewna
Wymiary: 114x34 cm
Rodzaj: deska do prasowania
W techinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla elektronika i komputery, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Vileda 161244 Deska Do Prasowania? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w techinn w katalogu Czyszczenie i kategorii Okowy oferujemy produkty elektronika i komputery, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Vileda 161244 Deska Do Prasowania

Kolor
Różowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up