up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektronika sportowa

Elektronika sportowa

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika sportowa dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sport

Marki Sport

Wskazówki dotyczące wyboru elektroniki sportowej

Kamery sportowe

Kamery sportowe to małe, wytrzymałe, wodoodporne aparaty cyfrowe przeznaczone do rejestrowania wciągających obrazów akcji. Kamery sportowe pozwalają wpaść bezpośrednio do środka i dopasować część wydarzenia, aby robić zdjęcia i filmy w sposób, w jaki zwykłe kamery lub aparaty telefoniczne nie mogą. Kamery sportowe to nadal najbardziej niezawodny sposób robienia zdjęć. Kamery sportowe można kupić od Braun , Garmin , Denver , Polaroid , Muvit .

Monitory aktywności

Monitory aktywności , zwane również monitorami kondycji, są narzędziem lub urządzeniem do monitorowania i śledzenia zadań związanych z kondycją, takich jak chodzenie lub bieganie interwałowe, spalanie kalorii, a w niektórych stanach bicie serca. Jest to rodzaj maszyny do noszenia. Urządzenia śledzące aktywność stale wyczuwają ruchy ciała na akcelerometrze 3 osiowym. Informacje są zapisywane przez cały czas, gdy są przenoszone i zasilane.

Komputery rowerowe

Komputery rowerowe to urządzenia zainstalowane na rowerze, które mierzą i prezentują raport z podróży, porównywalne z urządzeniami na desce rozdzielczej samochodu. Komputery rowerowe są wyposażone w wyświetlacz lub jednostkę główną zwykle połączoną z uchwytem roweru w celu wygodnego oglądania. Rejestrują Twoją podróż i informacje uzyskane z tętna, rytmu i siły, które możesz następnie sprawdzić, aby oszacować swoje wyniki.

GPS

GPS to maszyna, która biegle zbiera wiedzę z satelitów GNSS, a następnie określa położenie geograficzne urządzeń. GPS to globalny układ nawigacji satelitarnej, który przedstawia pozycję, prędkość i szacowany czas. GPS można znaleźć wszędzie. Możesz ustawić systemy GPS w swoim samochodzie, telefonie komórkowym i zegarkach. GPS pomaga nawigować w miejscu, w którym się poruszasz, od punktu A do punktu B.

Czujniki

Czujniki są narzędziami, które identyfikują zmiany w środowisku i reagują na niektóre dane wyjściowe w oddzielnym systemie. Czujniki przekształcają zdarzenie fizyczne w zwykłe napięcie analogowe lub rzadko w znak cyfrowy, przekształcany w reprezentację zrozumiałą dla człowieka lub przesyłany do prezentacji lub dodatkowego przetwarzania. Ich celem jest identyfikacja zdarzeń lub wariacji w ich środowisku i przesyłanie danych do innych urządzeń, zwykle procesora komputera.

Zegarki sportowe

Zegarki sportowe łączą funkcje stopera, alarmu i standardowego zegarka na rękę w jednym technologicznym zegarku. Stopery mają być mocne, atrakcyjne i wartościowe. Zegarek sportowy jest wodoodporny, odporny na wraki i może pomóc w wydłużeniu czasu wyścigu lub 5K. Stopery zawierają innowacje, takie jak alarm, stoper, żyrokompas, monitor pracy serca i tachymetr.

Więcej o elektronice sportowej:

Baterie i ładowarki: Baterie i ładowarki służą do ładowania urządzeń elektronicznych. Akumulatory są magazynem energii, a ładowarka służy do ładowania urządzeń.

Części zamienne: Części zamienne to dodatkowe części, które są używane jako zamienniki, gdy części urządzenia są niesprawne.

Stopery: Stopery służą do obliczania czasu Twoich zadań.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij