up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Transport Miejski elektronika i komputery

Transport miejski

Znajdź szeroką gamę produktów Transport miejski dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Transport Miejski

Marki Transport Miejski

Co wybrać między Hoverboardem a Segwayem?

Okładki

Pokrowce to rozsądny i odpowiedni sposób na uchronienie roweru przed działaniem promieni słonecznych i wody, a jednocześnie utrzymanie go w czystości, bez śladów i blizn. Utrzyma również Twój rower w ukryciu przed złodziejami, zapewniając skuteczną ochronę psychologiczną.

E rowery

Rowery elektryczne to motocykle z wbudowanym silnikiem elektrycznym wykorzystywanym do wspomagania napędu. Na całym świecie znanych jest wiele typów e rowerów , ale zwykle dzielą się na dwa szerokie typy: rowery, które pomagają kierowcy w pedałowaniu i rowery, które wspomagają przepustnicę, wyposażone w system w stylu motoroweru. Możesz kupić e rowery od Xiaomi , Cecotec , PNI , Denver , KSIX , Quick Media Electronic , Segway .

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne to skutery stojące napędzane silnikiem elektrycznym. Sklasyfikowane jako stan mikro mobilności, hulajnogi elektryczne są zwykle projektowane z dużym deckiem pośrodku, na którym stoi jeździec. Pierwszy skuter elektryczny został zbudowany przez Autoped start w 1915 roku.

Hoverboardy

Hoverboardy to samobalansujący prywatny transport, w którym znajdują się dwa elektryczne koła przymocowane do kilku odbojników werbalnych, na których kierowca stawia stopy. Jeździec reguluje prędkość i ruch jazdy poprzez obracanie zderzaków.

Segway

Segway to dwukołowy, samobalansujący pojazd stworzony przez Deana Kamena i wprowadzony na rynek w 2001 roku. Segwaye to pojazdy elektryczne wykorzystywane jako odpowiedni sprzęt do podróżowania po miastach i wioskach. Segwaye działają tak, że pozostają w pozycji pionowej dzięki żyroskopom i kierują się zgodnie z podejściem, w jakim jeździec się przechyla.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij