up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kable elektronika i komputery

Kable elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów Kable dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kable

Marki Kable

Dlaczego wybór odpowiedniego kabla jest ważny?

Wybór odpowiedniego kabla do urządzenia jest dość istotny. Przy wyborze odpowiedniego kabla ważne jest, aby mieć ich wgląd, aby móc mieć idealny kabel do swojego urządzenia. Aby Twój wybór był pewny, warto przeczytać poniższe szczegóły.

Marka Xiaomi

Chińska marka Xiaomi jest dobrze znana z szybkiego rozwoju w dziedzinie technologii. Wysokiej jakości kabel zasilający jest tym, czego każdy użytkownik będzie chciał mieć do swoich urządzeń. Xiaomi z każdym dniem stara się wprowadzać innowacje do swoich produktów.
Wydajność ich kabli zasilających, adapterów i wielu innych jest teraz dostępna z większą wydajnością i niezawodnością niż kiedykolwiek wcześniej.

Marka Apple

Marka jest najbardziej znana z najnowocześniejszych produktów i zaawansowania urządzeń, które oferuje swoim klientom. Adaptery i kable zasilające Apple są uważane za najszybsze dostępne urządzenia ładujące lub zasilające. Dzięki zasilaczom możesz naładować telefon do 50% poziomu naładowania baterii w zaledwie 30 sekund.

Marka Samsung

Są najlepsi w dziedzinie elektroniki i technologii inteligentnych urządzeń. Kable zasilające Samsung są niezwykle szybkie i zapewniają użytkownikom płynne działanie.
Kable USB Samsung umożliwiają użytkownikom ładowanie urządzeń USB C oraz błyskawiczną synchronizację zdjęć, danych i muzyki z notebookami i telefonami. Ostatnio większość urządzeń Samsung jest wyposażona w porty USB C, które umożliwiają szybkie przesyłanie danych i ładowanie.

Marka HP

HP jest dobrze znany ze swoich trwałych, wygodnych i szybkich urządzeń elektronicznych i zasilaczy. Kable USB firmy HP są uważane za najlepsze, ponieważ zapewniają szybki transfer wideo, danych i zasilania za pomocą jednego przewodu. Te kable USB są dość małe i łatwe w użyciu. HP stale poprawia swoje wyniki w dziedzinie elektroniki i stało się dla swoich klientów kwestią pierwszego wyboru.

Marka Asus

Asus to prosperująca firma napędzana innowacjami i wysokiej jakości notebookami, płytami głównymi, kartami graficznymi, netbookami i nie tylko. Kabel USB Asus do przesyłania i ładowania danych to szybki kabel, który pomaga w łatwym i szybkim ładowaniu urządzeń USB.
Kable te są dokładnie testowane pod kątem wysokiej wydajności pracy i wytrzymałości, a ponadto zapewniają idealne dopasowanie do trwałości. Kabel USB Asus jest wykonany w sposób, który może wygodnie służyć Twojej codziennej pracy i nie utrudniać jej.

Marka Philips

Jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży urządzeń elektrycznych i urządzeń zasilających jest Philips . Philips oferuje wysokiej jakości i trwałe produkty uznane na całym świecie.
Kable i zasilacze USB firmy Philips zapewniają szybkie i niezawodne zasilanie urządzeń. Ładowarka podróżna USB to najlepsza dostępna ładowarka z czterema wymiennymi wtyczkami i etui, które optymalizuje moc ładowania przy wydłużonym czasie ładowania.

Marka Toshiba

Jest najbardziej znana ze swoich zróżnicowanych produktów i usług, które obejmują szeroką gamę urządzeń elektronicznych i wiele więcej. Kable USB firmy Toshiba są uznawane za najszybsze dostępne kable do ładowania i przesyłania danych. Ładowarki Toshiba są uważane za najszybsze ładowarki do laptopów, łączące w sobie wysoką jakość, niezawodność i najszybszą prędkość ładowania.

Marka Dell

To znana marka w dziedzinie komputerów, laptopów i nie tylko. Zasilacze firmy Dell są popularne ze względu na wysoką wydajność i niezawodność. Kable zasilające firmy Dell są również najlepsze w branży, ponieważ zapewniają wysoką jakość przesyłania danych, szybkość i trwałość produktu, z którego korzystają miliony.
Kabel drukarki Dell zapewnia odpowiednie, niezawodne i szybkie połączenie między drukarką a komputerem. Zostały stworzone w celu dostarczania złożonych, bogatych w grafikę dokumentów do drukarki z dużą szybkością i precyzją.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij