up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sieci elektronika i komputery

Sieci elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów Sieci dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sieci

Marki Sieci

Urządzenia sieciowe koncentrator, repeater, most, przełącznik, router, bramy i Brouter

Punkty dostępu

Punkt dostępowy to maszyna, która tworzy regionalną sieć rozgłoszeniową, zwykle w magazynie lub budynku ogólnym. Punkty dostępowe są podłączone do zelektryfikowanego routera, przełącznika lub rdzenia za pomocą kabla Ethernet i rozszerzają sygnał Wi Fi na wybrany obszar. Punkty dostępu można kupić od Xiaomi , Asus , HP , Dell , MSI , Lenovo , Intel , Huawei , Tp link .

Anteny

Anteny to specyficzne urządzenia, które zamieniają pola o częstotliwości radiowej na prądy przemienne. Anteny są głównie wykorzystywane jako urządzenia topliwe do nadawania lub odbierania strumieni radiowych, które są wykorzystywane do wysyłania sygnałów, antena nadawcza jest wykorzystywana do przesyłania danych i zapominania sygnału, antena odbiorcza jest wykorzystywana w terminalu odbiorczym do odbierania sygnałów.

Zapora

Zapora sieciowa to urządzenie zabezpieczające system, które obserwuje przychodzący i wychodzący ruch sieciowy i przyznaje lub obsługuje pakiety danych w zależności od kombinacji poleceń bezpieczeństwa. Zapora zazwyczaj instaluje ogrodzenie w przesyłanej sieci i sieci niezaufanej, takiej jak Internet. Zapory sieciowe chronią Twój komputer przed zewnętrznymi cyberintruzami.

Kable sieciowe

Kable sieciowe służą do podłączania i przesyłania danych i wiedzy w ramach procesorów, komputerów PC, przełączników i układów pamięci. Te kable sieciowe są zwykle nadajnikiem lub środkiem, przez który przepływa informacja. W wielu układach Ethernet stosuje się skrętkę dwużyłową. Kable sieciowe są podłączone do dwóch lub więcej komputerów w celu udostępniania informacji.

Routery

Routery łączą komputery i inne media z Internetem. Routery pełnią funkcję dyspozytora, określając najbardziej odpowiednią trasę do przenoszenia danych. Łączy Twoją firmę ze światem, chroni dane przed ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa, a nawet może wybrać, który komputer ma pierwszeństwo przed innymi. Jak sugeruje tytuł, „kieruje” ruch w mediach i internecie.

Wzmacniacze Wi Fi

Wzmacniacze WiFi służą do zwiększania zasięgu sieci WiFi. Działa, pobierając istniejący sygnał Wi Fi, rozszerzając go, a następnie przesyłając zwiększony sygnał. Dzięki wzmacniaczom WiFi możesz zwielokrotnić zasięg swojej sieci WiFi — od najdalszych zakątków domu lub budynku, do kilku mieszkań, a nawet rozszerzyć zasięg na swój ogród.

Więcej o sieciach:

Adaptery USB: Adaptery USB umożliwiają bezprzewodowe łączenie się z systemami, nawet jeśli urządzenie nie ma karty sieciowej do rozgłaszania.
Transceivery: Transceiver służy do przekształcania sygnałów elektrycznych na sygnały wizualne i sygnałów wizualnych na sygnały elektryczne.
Przełączniki: Przełączniki to urządzenia w systemach komputerowych, które łączą inne urządzenia. Przełączniki regulują strumień informacji poza siecią.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij