up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

plus
SAXX Underwear

SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

Opis produktu SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

Poznaj CannonBall, nasze pierwsze w historii krótkie spodenki pływackie wyposażone w BallPark Pouch ™, aby zapewnić ci ochronę przed żywiołami piasku, słonej wody i ochrony przeciwsłonecznej.

Dzięki kieszeniom z szybkim odpływem i oddychającej podszewce z siatki poczujesz się, jakbyś nic nie nosił bez wąskiego cytatu.

BallPark Pouch ™.

Three D Fit ™.

Płaskie szwy ™.

SHELL: 100% nylon.

PODSZEWKA: 77% nylon / 14% elastan / 9% poliester.

MUSZLA.

Odporny na blaknięcie przez chlor i słoną wodę.

Regulowany ściągacz.

Kieszenie z szybkim odpływem.

QUEST LINER.

Dopasowanie częściowo kompresyjne.

Odporny na zapach

Szybkoschnacy.

5 inseam


Sprawdź SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Stroje kąpielowe męskie i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Stroje plażowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w swiminn.

Cechy SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

Kolor
Niebieski
Kostiumy kąpielowe
Krótkie Spodenki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

SAXX Underwear Cannonball 2 In 1 5´´ Banoffee

Zadowolony z zakupu

-

Tkanina jest wygodna, a wzór bardzo piękny. idealny rozmiar, posiada wewnątrz spodnie, które dopasowują się i zapewniają wygodę.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up