up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Intex

Wszystko ( Intex )

O Intex

Intex, jeden z wiodących graczy w branży produktów rekreacyjnych i wypoczynkowych, jest sławiony za swoje zaangażowanie w dostarczanie komfortu, jakości i radości rodzinom na całym świecie. Firma została założona w 1997 roku z aspiracją, by poprawiać jakość życia rodzin, tworząc innowacyjne i dostępne cenowo produkty, które przemieniają zwykłe przestrzenie w przyjemne oazy relaksu i zabawy. Przez lata Intex ewoluował w światowego lidera, słynącego z szerokiego wyboru produktów, które spełniają różnorodne potrzeby, w tym rekreację na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych, sporty wodne i wygodny odpoczynek.
Dzięki niezachwianej skupieniu na satysfakcji klientów, Intex zdobył zaufanie milionów i nadal pozostaje preferowanym wyborem dla tych, którzy szukają komfortu i wypoczynku. Intex przemienił koncepcję wypoczynku i relaksu, oferując innowacyjne produkty, takie jak baseny, materace powietrzne i inne, rodzinom na całym świecie. Z zaangażowaniem w jakość i satysfakcję klienta Intex nadal kształtuje sposób, w jaki rodziny cieszą się swoimi przestrzeniami rekreacyjnymi.

Innowacje w komforcie i zabawie za pomocą jakościowych produktów

Baseny Intex stały się synonimem zabawy na ogrodzie, oferując szeroki wybór rozmiarów i projektów, aby spełnić różnorodne preferencje. Wykonane z trwałych materiałów, baseny Intex oferują łatwą instalację, solidną konstrukcję i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, obiecując godziny rozrywki wodnej dla rodzin i przyjaciół. Pompy basenowe Intex zostały zaprojektowane w celu utrzymania krystalicznie czystej wody, efektywnie ją przepływając i filtrując. Intex oferuje kompleksową gamę części zamiennych i akcesoriów, aby wspierać właścicieli basenów w utrzymaniu ich akwenów w najlepszym stanie. Od złączek do zaworów, węży do złączy, te oryginalne części basenowe Intex zostały zaprojektowane do bezproblemowej kompatybilności, zapewniając łatwą konserwację i długą żywotność basenu.
Czyszczenie basenu jest łatwe z odkurzaczami basenowymi Intex. Odkurzacze basenowe Intex wyrażają wygodę i innowację, przyczyniając się do niezawodnego programu konserwacji basenu. Filtry basenowe Intex są rdzeniem czystego i przejrzystego doświadczenia basenowego. Wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy filtracyjne, te jednostki skutecznie zatrzymują brud, liście i zanieczyszczenia, zapewniając, że woda pozostaje przyjemna i przyjemna. Dla tych, którzy pragną dłuższego sezonu pływackiego, grzałki basenowe Intex stanowią rozwiązanie. Te grzałki regulują temperaturę wody, czyniąc ją komfortową nawet w chłodniejszych klimatach.
Baseny nadziemne Intex są znakiem rozpoznawczym innowacji i trwałości. Zaopatrzone w wytrzymałe materiały i łatwą montaż, te baseny stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych opcji wbudowanych. Materace powietrzne Intex są synonimem wygody i wygody, oferując szeroki wybór opcji do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wykonane z trwałych materiałów i zaawansowanych mechanizmów napełniania, te materace powietrzne zapewniają wygodną powierzchnię do spania.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij