up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzyskiwanie i Opieka pływacki

Odzyskiwanie i Opieka pływacki

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i Opieka dla pływacki. Odkryj najlepsze oferty w swiminn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i Opieka

Marki Odzyskiwanie i Opieka

Co pomaga na ból mięśni po pływaniu?

Ochraniacze stawów

Potwierdzono, że korzyści płynące ze stosowania ochraniaczy stawowych są wystarczające do ujawnienia obolałych mięśni i mogą pomóc złagodzić ból, obrzęk i ucisk mięśni podczas uprawiania sportu lub jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Ochraniacze stawowe są używane przez sportowców na kolanach, aby chronić je przed urazami w przypadku upadku lub uderzenia. Ochraniacze stawowe służą do unieruchamiania złamań i urazów.

Elektrostymulatory

Elektrostymulatory , znane również jako urządzenia do elektrycznej stymulacji mięśni EMS, to urządzenia wykorzystujące impulsy elektryczne do stymulacji skurczów mięśni. Zostały zaprojektowane, aby pomóc w treningu mięśni, regeneracji, rehabilitacji i fizjoterapii. Elektrostymulatory działają poprzez wysyłanie impulsów elektrycznych przez elektrody umieszczone na skórze, które następnie aktywują leżące pod nią mięśnie. Impulsy elektryczne generowane przez elektrostymulatory naśladują naturalne sygnały elektryczne wytwarzane przez ośrodkowy układ nerwowy w celu aktywacji włókien mięśniowych. Stymulując mięśnie, elektrostymulacja może pomóc poprawić siłę, wytrzymałość i napięcie mięśni. Może również pomóc w zmniejszeniu bolesności mięśni i promowaniu krążenia krwi, pomagając w regeneracji mięśni po intensywnych treningach lub kontuzjach.

Pierwsza pomoc

Apteczki pierwszej pomocy zazwyczaj zawierają różne niezbędne elementy, które pomogą w leczeniu zadrapań, skaz i uszkodzeń, takich jak skręcenia i skaleczenia. Apteczka pierwszej pomocy to zbiór materiałów i sprzętu medycznego, który służy do zapewnienia wstępnej pomocy medycznej w przypadku urazu, choroby lub sytuacji awaryjnej. Został zaprojektowany tak, aby był łatwo dostępny i zawiera szereg niezbędnych elementów do leczenia typowych urazów lub schorzeń. Zawartość zestawu pierwszej pomocy może się różnić w zależności od zamierzonego zastosowania, ale istnieje kilka podstawowych elementów, które zwykle znajdują się w większości zestawów.

Inteligentne wagi

Miary ułożenia ciała obejmują tkankę tłuszczową, masę mięśniową, obfitość białka i tętno. Z czasem użytkownik może zauważyć w szczególności efekty swojego programu odchudzania lub programu odnowy biologicznej. Inteligentna waga, znana również jako waga połączona lub cyfrowa, to rodzaj wagi, która wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zapewnić dodatkową funkcjonalność wykraczającą poza zwykły pomiar masy ciała. Jest przeznaczony do łączenia się ze smartfonami, tabletami lub innymi urządzeniami przez Bluetooth lub Wi Fi, umożliwiając użytkownikom śledzenie i analizowanie ich wagi i innych wskaźników składu ciała. Wagi te zazwyczaj wykorzystują technologię analizy impedancji bioelektrycznej BIA do pomiaru nie tylko wagi, ale także innych wskaźników składu ciała, takich jak procent tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, gęstość kości, masa wody i inne.

Automasaż i presoterapia

Automasaż i presoterapia to dwie techniki stosowane w celach terapeutycznych, szczególnie w obszarach relaksacji mięśni, łagodzenia bólu i poprawy krążenia.
Automasaż, jak sama nazwa wskazuje, polega na użyciu dłoni, palców lub specjalnych narzędzi do wywierania nacisku i manipulowania tkankami miękkimi w różnych częściach ciała. Techniki samodzielnego masażu mogą być ukierunkowane na określone obszary napięcia, bolesności lub dyskomfortu, takie jak szyja, ramiona, plecy, ramiona lub nogi. Nacisk stosowany podczas samodzielnego masażu może pomóc złagodzić napięcie mięśni, zwiększyć przepływ krwi i złagodzić stres. W zależności od pożądanego efektu można zastosować różne techniki, takie jak ugniatanie, ruchy okrężne lub delikatne pociągnięcia.
Presoterapia , zwana również kompresjoterapią pneumatyczną, to zabieg polegający na wywieraniu kontrolowanego nacisku na kończyny lub określone partie ciała za pomocą specjalistycznych urządzeń. Urządzenia te zazwyczaj składają się z nadmuchiwanych komór lub rękawów, które są owinięte wokół leczonego obszaru. Komory kolejno napełniają się i opróżniają, tworząc efekt delikatnego masażu, który stymuluje krążenie krwi i limfy.

Więcej o rekonwalescencji i pielęgnacji:

Więcej informacji na temat regeneracji i pielęgnacji obejmuje taping, środki higieny osobistej, kremy sportowe, wałki i piłki do masażu . Wszystkie te produkty do regeneracji i pielęgnacji można kupić od Zone3 , Turbo , Sailfish , Garmin , Softee i Madwave .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij