Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Baseny

Baseny pływacki

Znajdź szeroką gamę produktów Baseny dla pływacki. Odkryj najlepsze oferty w swiminn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Baseny

Marki Baseny

Dobór i montaż basenu naziemnego

Klimatyzacja

System klimatyzacji basenu odnosi się do systemu chłodzenia basenu , który pomaga regulować temperaturę wody w basenie i utrzymywać ją na komfortowym poziomie. Jest przeznaczony do schładzania wody w basenie podczas upałów lub w regionach o wysokich temperaturach otoczenia, zapewniając użytkownikom przyjemniejsze wrażenia z pływania.

Sprzęt

Wyposażenie do montażu basenów naziemnych obejmuje wiele różnych rzeczy. Na rynku dostępne są zestawy wyposażenia do montażu basenów. Większość zestawów zawiera podstawowe obrzeże basenu, tor bazowy, górną półkę i drążki, wkładkę, pompę i filtr oraz drabinkę.

Filtrowanie

Do filtracji basenu używane są narzędzia znane jako filtry. Filtr basenowy jest niezbędnym elementem systemu cyrkulacji basenu, który pomaga usuwać zanieczyszczenia i zanieczyszczenia z wody. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu czystości i przejrzystości wody w basenie. Podstawową funkcją filtra basenowego jest wychwytywanie i zatrzymywanie zanieczyszczeń, takich jak brud, liście, owady, oleje i inne cząsteczki, które dostają się do basenu. Zapobiega ponownemu krążeniu tych zanieczyszczeń w basenie, zapewniając, że woda pozostaje czysta i bezpieczna do pływania.

Nadmuchiwane baseny

Nadmuchiwane baseny to przenośne i tymczasowe baseny wykonane z PVC lub innych trwałych tworzyw sztucznych. Te baseny są przeznaczone do nadmuchiwania powietrzem, zapewniając szybką i wygodną opcję tworzenia środowiska przypominającego basen na podwórku lub na zewnątrz. Nadmuchiwane baseny są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, od małych brodzików dla dzieci po większe baseny, które mogą pomieścić wielu dorosłych. Zazwyczaj mają komory powietrzne lub przedziały, które należy napompować za pomocą pompy powietrza. Po napompowaniu ściany i dno basenu stają się sztywne, co pozwala na utrzymanie wody do pływania i zabawy. Baseny te są popularne ze względu na przystępną cenę, łatwość konfiguracji i przenośność. Można je łatwo spuścić z powietrza i przechowywać, gdy nie są używane, co czyni je wygodną opcją dla tych, którzy chcą tymczasowego rozwiązania basenowego lub mają ograniczoną przestrzeń. Nadmuchiwane baseny są często popularnym wyborem dla rodzin z dziećmi lub dla tych, którzy chcą zażyć orzeźwiającej kąpieli na swoim podwórku bez ponoszenia kosztów i trwałości basenu naziemnego lub naziemnego.

Stalowy basen

Basen stalowy odnosi się do rodzaju konstrukcji basenu, w której głównym elementem konstrukcyjnym są panele stalowe. Baseny stalowe są znane ze swojej wytrzymałości, trwałości i długowieczności. Często wybierane są jako alternatywa dla tradycyjnych basenów betonowych lub z włókna szklanego.
W basenie stalowym ściany basenu są zbudowane z paneli stalowych, zwykle wykonanych ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Panele te są zaprojektowane tak, aby wytrzymać ciśnienie wywierane przez wodę w basenie i zapewnić strukturalne wsparcie dla ogólnej integralności basenu .
Jedną z zalet basenów stalowych jest ich wszechstronność w projektowaniu. Panele stalowe można łatwo formować w różne kształty, co pozwala na dostosowanie i elastyczność w projektowaniu basenów. Ponadto baseny stalowe są stosunkowo szybkie w montażu w porównaniu do innych typów basenów, ponieważ panele mogą być prefabrykowane poza terenem budowy, a następnie montowane na miejscu.

Baseny rurowe

Baseny rurowe , znane również jako baseny ramowe lub baseny z metalową ramą, to baseny naziemne zbudowane z ramy z rur metalowych lub PCV. Baseny te są popularne ze względu na łatwość instalacji i wszechstronność. Baseny rurowe składają się z solidnej ramy wykonanej z rur metalowych lub PCV, które są połączone, tworząc obwód basenu. Rury są zwykle trzymane razem za pomocą łączników lub połączeń, tworząc stabilną i trwałą konstrukcję. Ściany basenu są następnie mocowane do ramy, zwykle wykonanej z trwałego PVC lub materiałów wzmocnionych tkaniną.
Te baseny mają różne kształty i rozmiary, w tym okrągłe, prostokątne i owalne, dostosowane do różnych preferencji i dostępnej przestrzeni. Dostępne są również w różnych wysokościach, co pozwala na różne głębokości wody. Jedną z kluczowych zalet basenów rurowych jest ich prosty proces instalacji. Można je ustawić bez konieczności wykonywania rozległych wykopów lub skomplikowanych prac budowlanych.

Więcej o basenach:

Więcej informacji na temat basenów obejmuje akcesoria i części, czyszczenie, meble, ochraniacze i pokrowce. Możesz kupić te wszystkie niezbędne elementy do montażu basenu naziemnego od marek takich jak Speedo , Intex , Gre , Aktive , Zoggs , Bestway i Head Swimming .