up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Torby pływacki

Torby pływacki

Znajdź szeroką gamę produktów Torby dla pływacki. Odkryj najlepsze oferty w swiminn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Torby

Marki Torby

Rodzaje worków do pływania

Plecaki

Plecak pływacki to specjalistyczny plecak przeznaczony dla pływaków i pasjonatów sportów wodnych. Jest specjalnie zaprojektowany do przenoszenia i transportu sprzętu pływackiego, sprzętu i rzeczy osobistych na basen, plażę lub inne zajęcia w wodzie iz powrotem. Plecaki do pływania są zwykle wykonane z wodoodpornych lub wodoodpornych materiałów, takich jak nylon lub poliester. Pomaga to chronić zawartość plecaka przed uszkodzeniem przez wodę, niezależnie od tego, czy jest to mokry strój kąpielowy, rozpryski lub narażenie na żywioły.
Plecaki do pływania często mają wiele przegródek, kieszeni i organizerów, które pomagają uporządkować sprzęt pływacki i przedmioty osobiste. Te przedziały mogą zawierać wyznaczone kieszenie na gogle, czepki pływackie, butelki z wodą, ręczniki i inne niezbędne rzeczy. Oddzielanie mokrych i suchych przegródek jest również powszechne w celu oddzielenia mokrych przedmiotów od suchych.

Suche pudełka

Suche pudełka to pojemniki, które służą do przechowywania ważnych zapasów z dala od wody. Podczas pływania istnieje duże ryzyko zamoczenia niezbędnych rzeczy wodą. Wielu pływaków na świeżym powietrzu używa suchych pudełek, aby zapewnić swoim zapasom suchość i ochronę przed wodą, ponieważ woda może łatwo uszkodzić wiele ważnych gadżetów i materiałów eksploatacyjnych.

Suche worki

Suche worki to specjalistyczne torby lub worki zaprojektowane tak, aby zawartość wewnątrz nich była sucha, nawet gdy są wystawione na działanie wody lub innych mokrych warunków. Są powszechnie używane podczas zajęć na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, piesze wycieczki, spływy kajakowe, pływanie łódką i inne sporty wodne. Suche worki są zwykle wykonane z wodoodpornych lub wodoodpornych materiałów, takich jak nylon, poliester lub winyl. Materiały te tworzą barierę, która zapobiega przedostawaniu się wody do torby, dzięki czemu zawartość pozostaje sucha nawet w mokrym otoczeniu. Często wyposażone są w system zamykania typu roll top. Zwijane zamknięcie tworzy wodoszczelne zamknięcie, które zapobiega przedostawaniu się wody do torby.

Torby na płetwy

Torby używane do przechowywania w nich płetw pływackich nazywane są woreczkami na płetwy . Torby te są wykonane z trwałego materiału i wyściełane powłoką ochronną, dzięki czemu mogą chronić Twoje płetwy przed uszkodzeniami podczas podróży z jednego miejsca do drugiego. Torby na płetwy są dostępne w różnych rozmiarach, w zależności od rozmiarów płetw pływackich. Marki, które oferują torby na płetwy to Aktive , Speedo , Arena , Zone3 , TYR , Turbo , Bestway , i Cressi .

Torby na sprzęt

Torby używane do przechowywania w nich sprzętu pływackiego nazywane są torbami na sprzęt. Torby na sprzęt można również wykorzystać do przechowywania innego sprzętu związanego z wodą, takiego jak zapasy do piłki wodnej, a także materiały do aerobiku w wodzie. Sprzęt do pływania służy do trzymania go z dala od innych akcesoriów do pływania, więc pływacy używali toreb na sprzęt , aby oddzielić i zabezpieczyć swój sprzęt.

Więcej o torebkach:

Więcej o torbach to torby plażowe, worki gimnastyczne, kosmetyczki i torby miejskie. Torby plażowe służą do przechowywania niezbędnych na plaży rzeczy. Worki gimnastyczne służą do przechowywania w nich przyborów gimnastycznych. Kosmetyczki służą do przechowywania pasty do szczoteczki do zębów i mydła. Torby miejskie są również używane do przechowywania rzeczy, gdy chcesz podróżować z jednego miejsca do drugiego.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij