up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Speedo

Kategorii

Wszystko ( Speedo )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Speedo

Speedo jest najbardziej znanym międzynarodowym liderem w branży kostiumów kąpielowych na świecie. Firma została założona w 1928 roku w Australii, ale już nie mieści się w tym mieście, a jej siedziba znajduje się obecnie w Nottingham w Wielkiej Brytanii. Marka skupia się na wprowadzaniu życia na i pod wodą. Speedo chce zainspirować ludzi do pływania i nurkowania w celach treningowych, wyścigów, utrzymania sprawności fizycznej lub po prostu dobrze się bawić pływając w wodzie. Jego założyciel Alexander MacRae przełamał ten stereotyp, wprowadzając na rynek pierwszy na świecie kostium niezrobiony z wełny, który umożliwia łatwiejsze poruszanie się pod wodą i większą swobodę.
Ta pasja do marki zwiększyła jej popularność, a kostiumy kąpielowe Speedo stały się najlepszym wyborem w celu zwiększenia wydajności. Obecnie Speedo jest uznawane za synonim kostiumów do wyścigów, dzięki swojemu ciągłemu sukcesowi w branży kostiumów kąpielowych. Najnowocześniejsze materiały i doskonały projekt pomagają sportowcom w pełni wykorzystać swoje doświadczenie pływackie. Dzisiaj Speedo stało się znaną marką w produkcji wszelkiego rodzaju strojów kąpielowych, okularów do pływania i zegarków na nadgarstek.

Speedo produkuje doskonałej jakości sprzęt do pływania.

Speedo oferuje nie tylko stroje kąpielowe, ale także obuwie i akcesoria do pływania. Kostiumy kąpielowe Speedo dla mężczyzn i kobiet są jednymi z najlepszych na świecie. Początkowo Speedo było znane ze względu na produkcję najlepszych strojów kąpielowych przez długi czas, ale marka rozszerzyła swój zakres produkcji. Była pierwszą firmą, która wyprodukowała stroje kąpielowe z materiału nylonowego, co nadal jest preferowane. Stroje kąpielowe są dostosowane do wszystkich typów sylwetek, a dzięki swojemu bezszwowemu dopasowaniu idealnie pasują do każdego typu sylwetki. Wysoce wytrzymały materiał zwiększa trwałość strojów kąpielowych.
Obecnie nazwa Speedo może być łatwo znaleziona w najszerszej gamie wysokowydajnych i modnych strojów kąpielowych dla mężczyzn, kobiet i nawet dzieci. Kąpielówki Speedo są idealne na spędzenie dnia na plaży, a nie tylko na basenach. Są bardzo wygodne i jednocześnie modne, a do tego dostępne w różnych kolorach i wzorach. Te kąpielówki mają właściwości szybkiego wysychania, co czyni je jeszcze bardziej wygodnymi w noszeniu.
Wodoodporna torba do pływania Speedo chroni wszystkie akcesoria do pływania. Okulary pływackie Speedo są wyposażone w ochronę UV, zdolność antyparowania i szeroką soczewkę panoramiczną ze uszczelnieniem wokół oczu. Co więcej, Speedo oferuje również obuwie do wody, które jest najlepsze do noszenia pod wodą ze względu na szybsze odprowadzanie wody. Zazwyczaj są one wykonane z podeszwy z gumy z siatką, aby odpychać wodę podczas bezproblemowego pływania.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij