up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Raymarine ST800

Raymarine ST800

Raymarine ST800

Raymarine ST800

plus
Raymarine

Raymarine ST800

Opis produktu Raymarine ST800

ST800/P120 - TRANSD. przesuwne z tworzywa sztucznego o niskim profilu kadłubie chowane thru-ST60, ST70 i ST290

W tym momencie, Raymarine ST800 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W waveinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Przetworniki. Posiadamy szeroki wybór Przetworniki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Raymarine ST800

Kolor
Czarny
Instaalcja
Przejścia burtowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Raymarine ST800

Doskonały

-

Przedmiot dostarczony bardzo szybko, kompletnie i bez problemów.

Raymarine ST800

Czujnik prędkości i temperatury wody

-

Szybka dostawa w określonym czasie. Towar wysokiej jakości. Użyteczny. Komplet. Zamówiłem więcej przedmiotów. Odrzucony. Pieniądze zostały szybko zwrócone.

Raymarine ST800

Wspaniały.

-

Szybko i satysfakcjonująco.

Raymarine ST800

Szybko

-

Idealnie doskonały;)

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up