Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Nuova Rade

O Nuova Rade
Nuova Rade to firma na szczycie, która od ponad 60 lat projektuje, konstruuje i prezentuje sprzęt i akcesoria żeglarskie z tworzyw sztucznych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w tej branży, Nuova Rade spełnia oczekiwania żeglarzy i ekspertów żeglarskich na całym świecie. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym szczotki do łodzi, zbiorniki na paliwo, koła ratunkowe i luki. Zapewniają jakość i niezawodność każdego z produktów, które wytwarzają pod rygorystyczną kontrolą jakości.
Kolekcja produktów marki zawiera zróżnicowaną gamę części i akcesoriów morskich, w tym, ale nie ograniczając się do, luków łodziowych, okuć patio i kabiny, siedzeń łodzi, zbiorników na wodę i sprzętu bezpieczeństwa. Produkty Nuova Rade są opracowane z ostrym zrozumieniem ekstremalnych warunków morskich, zapewniając ich trwałość, odporność na korozję i zdolność do wytrzymywania wyzwań życia w oceanie.
Nuova Rade jest zaangażowana w doskonalenie przygody żeglarskiej, oferując przydatne i starannie wykonane rozwiązania zarówno dla rekreacyjnych, jak i wykwalifikowanych żeglarzy. Ich obietnica jakości jest oczywista w ich surowych procedurach testowych i przestrzeganiu międzynarodowych standardów morskich. Czy wyposażasz małą łódź rekreacyjną, czy retailową, szeroka oferta produktowa Nuova Rade oferuje szeroki wybór wyposażenia morskiego, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania. Żeglarze i miłośnicy marynistyki na całym świecie ufają.

Sprzęt wędkarski i łodziowy Nuova Rade

Toaleta łodziowa Nuova Rade jest wykonana z wytrzymałych materiałów odpornych na ekstremalne warunki morskie, w tym odporne na korozję tworzywa sztuczne i części ze stali nierdzewnej. To zapewnia trwałość toalety nawet w wymagających warunkach.
Sprzęt wędkarski Nuova Rade ma różne produkty, w tym adaptatory, kotwy, skrzynki, uchwyty, przedłużacze i inne akcesoria przydatne do wędkowania.
Oświetlenie łodzi Nuova Rade wykorzystuje energooszczędną technologię LED. Światła LED są trwałe, konsumują niewielką moc i wywołują niewielkie ciepło, co czyni je odpowiednimi do zastosowań morskich.
Sprzęt łodziowy Nuova Rade jest znany z wysokiej jakości, trwałych i niezawodnych akcesoriów morskich, co czyni go popularnym wyborem wśród żeglarzy i żeglarzy na całym świecie.
Bezpieczeństwo łodzi Nuova Rade jest kluczowym zagadnieniem dla każdego, kto operuje, czy to małą łódź rekreacyjną, wędkarską, żaglową czy większą łódź retailową.
Łazienki łodzi Nuova Rade są zwykle kompaktowe w wymiarach, aby pasowały do wąskiej przestrzeni otwartej na łodzi lub jachcie. Łazienki łodzi zwykle wyposażone są w akcesoria, takie jak wylewka, deszczownica i odpływ.
Oświetlenie Nuova Rade pełni różne cele, w tym nawigację, ochronę, wewnętrzne oświetlenie i atmosferę. Produkty oświetleniowe Nuova Rade są zaprojektowane, aby spełnić szczególne potrzeby i wyzwania środowiska morskiego.