up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Fox International

Fox International

Kategorii

Wszystko ( Fox International )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Fox International

Fox International to czołowe nazwisko na świecie wędkarstwa, znane z zaangażowania w innowacje, jakość i doskonałość. Założona w Wielkiej Brytanii w 1967 roku przez Cliffa Foxa, marka ma bogatą historię i niezachwianą wolę zapewniania wędkarzom najwyższej jakości sprzętu wędkarskiego.
Fox International to marka o bogatej historii i silnej reputacji zapewniania najwyższej jakości sprzętu wędkarskiego i akcesoriów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy dopiero zaczynasz, zaangażowanie Fox International w innowacje i doskonałość jest widoczne w jej szerokim asortymencie, w tym sprzęcie wędkarskim, kołowrotkach, wędkach, żyłkach, rozwiązaniach oświetleniowych i odzieży. Z Fox International po twojej stronie możesz zwiększyć swoje doświadczenia wędkarskie i cieszyć się w pełni na świeżym powietrzu.

Podnoszenie doświadczeń wędkarskich

U szczytu ofert Fox International znajduje się szeroki zakres sprzętu wędkarskiego zaprojektowanego z myślą o wędkarzach wszystkich poziomów i preferencji wędkarskich. Niezależnie od tego, czy masz zamiłowanie do wędkowania karpi, morza, drapieżników, czy wędkarstwa zawodowego, Fox International fishing ma sprzęt, który podniesie twoje doświadczenia wędkarskie. Sprzęt wędkarski Fox International jest znany z wytrzymałości i wydajności. Od schronów wędkarskich i bivvy po krzesła wędkarskie i akcesoria, ich produkty są zbudowane w taki sposób, aby wytrzymać trudy świeżego powietrza i zapewnić najwyższy komfort i wygodę dla wędkarzy. Kołowrotki wędkarskie Fox International są zaprojektowane tak, aby zapewnić gładką i niezawodną wydajność na wodzie. Kluczowym elementem wyposażenia każdego wędkarza są wędki Fox International. Zaprojektowane z precyzją i wrażliwością, ich wędki są tworzone w taki sposób, aby zapewnić doskonałe odległości rzutu i precyzję, zapewniając jednocześnie wygodny uchwyt i optymalną kontrolę. Żyłki wędkarskie są połączeniem między wędkarzami a rybami, a Fox International rozumie ich znaczenie. Żyłki wędkarskie Fox International są znane ze swojej siły, wytrzymałości i niskiej pamięci, co zapewnia, że można rzucać z pewnością i kontrolą.
Fox International nie kończy się na sprzęcie wędkarskim; oferują również wysokiej jakości rozwiązania oświetleniowe dla wędkarzy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz latarki do wędkowania w nocy, czy latarek do kempingu, produkty Fox International lighting zostały zaprojektowane, aby oświetlić twoje wędkarskie przygody. Wygodna i funkcjonalna odzież jest niezbędna dla każdego wędkarza, a odzież Fox International została zaprojektowana z myślą o spełnieniu tych potrzeb. Od wodoodpornych kurtek po oddychające koszulki i wytrzymałe spodnie wędkarskie ich odzież zapewnia, że jesteś przygotowany na wszystko, co elementy wyrzucą ci na wodzie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij