up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Śliniaki

Śliniaki

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Kategorii

Elektronika

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt Wędkarski

Torby, Skrzynie i Pokrowce

Łodzie

Wszystko( Gill )

Gill

Gill to znana marka, która od ponad czterech dekad jest synonimem wysokowydajnego sprzętu i odzieży żeglarskiej. Przy nieustannym dążeniu do innowacji i głębokim zrozumieniu potrzeb żeglarzy, Gill stał się zaufanym nazwiskiem w żeglarskiej społeczności na całym świecie. Od odzieży do kurtek, rękawic i butów, produkty Gill są zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort, ochronę i wydajność na wodzie. Gill to brytyjska firma założona w latach 70. przez Nicka Gilla, pasjonata żeglarstwa, który chciał stworzyć sprzęt, który będzie w stanie wytrzymać wymagające warunki otwartego morza. Od momentu powstania marka pozostała wierna produkcji wysokiej jakości sprzętu żeglarskiego, który łączy najnowocześniejszą technologię z modnym designem.
Gill to marka, która symbolizuje wydajność, trwałość i styl w sprzęcie żeglarskim. Dzięki bogatej historii i nieustannemu dążeniu do doskonałości Gill zyskał sobie miano lidera wśród żeglarzy na całym świecie. Czy wyruszasz w krótką wycieczkę nadbrzeżną czy bierzesz udział w wyścigu o wysokie stawki, odzież, kurtki, rękawice, buty oraz całkowite zaangażowanie Gill w doskonalenie żeglarstwa czynią go najlepszą wyborem do wszystkich potrzeb żeglarskich.

Gill słynie z podnoszenia wydajności na wodzie

Gill oferuje kompleksowy zakres odzieży specjalnie zaprojektowanej dla żeglarzy. Każda sztuka jest starannie wykonana za pomocą zaawansowanych materiałów i technik konstrukcyjnych. Od technicznych warstw bazowych i nieprzemakalnych spodni po szorty żeglarskie i koszulki ochronne przed promieniami UV, odzież Gill jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i swobodę ruchów, jednocześnie zachowując trwałość w trudnych środowiskach morskich. Kurtki Gill są bardzo cenione za wyjątkową wydajność i ochronę. Wykonane z zaawansowanych materiałów, które są jednocześnie wodoodporne i oddychające, kurtki Gill utrzymują żeglarzy suchych i wygodnych nawet w trudnych warunkach pogodowych. Te kurtki charakteryzują się innowacyjnymi elementami projektu, takimi jak regulowane kaptury, wysokie kołnierze i wielokrotne kieszenie wygodne w użytkowaniu. Rękawice Gill są słynne z doskonałej przyczepności, trwałości i zwinności. Zaprojektowane w celu zwiększenia przyczepności na mokrych powierzchniach, rękawice Gill zapewniają żeglarzom doskonałą kontrolę i precyzję. Są dostępne w różnych stylach, od lekkich, bezpalcowych rękawic do żeglowania w ciepłe dni po izolowane rękawice ochronne na zimne dni. Wyposażone w wzmocnione dłonie i palce, rękawice Gill zapewniają długotrwałą wydajność, zapewniając bezpieczne i wygodne trzymanie liny i sprzętu. Buty Gill zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną przyczepność i stabilność na mokrych pokładach. Wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w zaawansowane elementy, takie jak podeszwy antypoślizgowe i szybkoschnące podszewki, buty Gill zapewniają niezawodną ochronę i komfort. Gill Sailing ma głębokie powiązanie z żeglarską społecznością, wspierając zawodowych żeglarzy i współpracując z prestiżowymi wydarzeniami na całym świecie. Zobowiązanie marki do wydajności i innowacji sprawiło, że stała się ulubionym wyborem żeglarzy na wszystkich poziomach, od weekendowych entuzjastów po mistrzów olimpijskich. Zaangażowanie Gill w udoskonalanie doświadczenia żeglarskiego wykracza poza rozwój produktu; aktywnie współpracują z żeglarzami, aby zbierać opinie i spostrzeżenia, stale udoskonalając swoje oferty.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij