Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Savage Gear

O Savage Gear
"Savage Gear

Savage Gear jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w branży wędkarskiej dla drapieżników. Z biurem w Danii, Savage Gear innowuje, tworzy i sprzedaje produkty do wielu krajów w Azji, Ameryce, Europie i Australii za pośrednictwem różnych dystrybutorów i agentów. Tworzenie zawsze było elementem Savage Gear. Celem marki jest tworzenie naturalistycznych przynęt, które pokonują problemy, z którymi borykają się wędkarze podczas codziennego połowu. Ich kreatywne przynęty i wysokiej jakości sprzęt wędkarski sprawiły, że są rozpoznawalną marką w branży wędkarstwa dla drapieżników.
Savage Gear to znana marka w świecie wędkarstwa i miłośników outdooru, znana z zaangażowania w tworzenie, produkcję wysokiej jakości produktów i miłości do wędkarstwa. Z bogatą przeszłością sięgającą początków swojej działalności, Savage Gear zawsze dostarczał najnowocześniejszy sprzęt i wyposażenie wędkarskie, które spełnia różnorodne potrzeby wędkarzy z każdej grupy wiekowej.
W centrum filozofii Savage Gear leży wierność przesuwaniu granic technologii wędkarskiej. Marka jest ciągle na czele badań i produkcji, nieustannie pracując nad wabikami, przynętami, wędziskami i akcesoriami, które poprawiają doświadczenie wędkarskie. Ich kreatywne wzory łączą naturalistyczne i realistyczne detale, aby przyciągnąć szeroki zakres gatunków ryb, sprawiając, że każde wyrzucenie przynęty jest ekscytującą przygodą.

Kolekcja sprzętu i wyposażenia wędkarskiego Savage Gear

Wędziska spinningowe Savage Gear są przygotowane z precyzją i innowacyjnością, aby zaoferować wędkarzom odpowiednie narzędzia do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami wędkarskimi. Savage Gear produkuje szeroki wybór wędzisk spinningowych przeznaczonych zarówno do połowów na wodach słodkich, jak i słonych.
Sprzęt wędkarski Savage Gear został zaprojektowany w celu uzupełnienia pozostałych oferowanych produktów. Oprócz wędzisk i kołowrotków, Savage Gear oferuje szeroki wybór akcesoriów wędkarskich, w tym skrzynek na przybory, żyłek i innych akcesoriów wędkarskich.
Wędziska baitcastingowe Savage Gear są stworzone, aby zapewnić wrażliwość i siłę potrzebną do precyzyjnego rzucania i skutecznego zacięcia.
Kolekcja przynęt Savage Gear obejmuje gumowe przynęty, woblery, swimbait-y i wiele innych, aby przyciągnąć szeroki zakres gatunków ryb w różnych sytuacjach wędkarskich.
Odzież męska Savage Gear zawiera koszule, kurtki i inne elementy garderoby, które stawiają na pierwszym miejscu wygodę, funkcjonalność i modę podczas wędkowania.
Odzież wędkarska Savage Gear obejmuje czapki, koszule, spodnie i inne akcesoria stworzone, aby chronić wędkarzy przed warunkami atmosferycznymi i zapewnić im wygodę podczas dłuższych wypraw wędkarskich.
Kołowrotki Savage Gear uzupełniają ofertę wędzisk. Są one przeznaczone do delikatnego rzucania i zwijania, co czyni je niezbędnym elementem w zestawie każdego wędkarza. "