Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Mikado

O Mikado
Mikado, symbol precyzji i innowacji w świecie wędkarstwa, był wiernym towarzyszem wędkarzy na całym świecie przez dekady. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie najwyższej klasy sprzętu wędkarskiego, Mikado ustanowiło się jako lider w branży, oferując kompleksową gamę produktów dostosowanych do wędkarzy wszystkich poziomów umiejętności. Podróż Mikado rozpoczęła się w sercu entuzjastów wędkowania w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Co zaczęło się jako mała rodzinna firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego, szybko ewoluowało w markę znaną z bezlitosnego dążenia do doskonałości.
Dziś, Mikado może pochwalić się bogatą historią innowacji produktowej, napędzaną głęboką znajomością technik łowienia i zaangażowaniem w zrównoważony rozwój. Ich zaangażowanie w tworzenie sprzętu, który nie tylko poprawia wydajność, ale także szanuje środowisko, przyciągnęło do nich oddanego międzynarodowego fanów. Z głęboko zakorzenioną historią i zaangażowaniem w produkcję wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego, Mikado nadal jest marką pierwszego wyboru dla wędkarzy, którzy wymagają tylko najlepszego. Czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy dopiero zaczynasz, szeroka gama produktów Mikado zapewnia Ci właściwe narzędzia, aby Twoja następna wyprawa wędkarska była sukcesem.

Przemierzanie doskonałości w sprzęcie wędkarskim

Kołowrotki Mikado są precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić płynne rzuty i odbiór. Z szeroką gamą modeli dostosowanych do różnych stylów wędkowania, od słodkowodnego do morskiego, te kołowrotki są ufne dla wędkarzy na całym świecie. Wędki Mikado są wykonane z najnowszej technologii i materiałów, zapewniając doskonałe połączenie czułości i siły. Czy łowisz na muchy, czy wędkujesz w głębokim morzu, Mikado ma wędkę zaprojektowaną zgodnie z Twoimi potrzebami. Mikado oferuje szeroki wybór przynęt, każda z nich zaprojektowana tak, aby naśladować naturalne ruchy ofiary, przyciągając ryby z precyzyjnym odwzorowaniem życia. Przynęty wędkarskie Mikado są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby pasowały do różnych warunków wędkowania. Łowienie w słabym oświetleniu jest ułatwione dzięki rozwiązaniom Mikado lighting. Ich produkty zapewniają widoczność i bezpieczeństwo podczas wieczornych i porannych wypraw wędkarskich.
Zachowaj swój sprzęt wędkarski w porządku i pod ręką z uchwytami Mikado. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i trwałości, te uchwyty ułatwiają łowienie z łodzi lub brzegu. Chroni swoje cenne przedmioty przed elementami z Mikado dry sacks. Te niezawodne suchy worki Mikado są niezbędne dla każdego wędkarza, który chce utrzymać swój sprzęt suchy i bezpieczny. Linia odzieży Mikado oferuje wygodę i funkcjonalność na wodzie. Od koszul oddychających wilgocią po wytrzymałe spodnie wędkarskie, ich ubrania są zaprojektowane w celu poprawy Twoich doświadczeń w wędkarstwie.