up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Baltic

Wszystko ( Baltic )

O Baltic

Baltic, znana marka o bogatej historii, jest zaufanym nazwiskiem w świecie odzieży i sprzętu outdoorowego i morskiego od ponad pół wieku. Ustanowiony w 1963 r., Baltic nieustannie oferuje produkty najwyższej jakości dla miłośników outdooru i sportów wodnych. Ich szeroki asortyment obejmuje odzież męską i damską Baltic, kurtki, kombinezony asekuracyjne, kamizelki asekuracyjne, plecaki wodoodporne i torby chłodzące, które stały się synonimem jakości, trwałości i innowacji.
Zobowiązanie marki Baltic do jakości, bezpieczeństwa i innowacji sprawiło, że stała się ona zaufaną marką w świecie sprzętu outdoorowego i morskiego. Czy szukasz niezawodnych ubrań, ochronnych kurtek, kombinezonów asekuracyjnych ratujących życie, plecaków wodoodpornych lub torb chłodzących, Baltic ma rozwiązanie, które poprawi Twoje doświadczenie outdoorowe. Dzięki dziedzictwu ponad pięćdziesięciu lat Baltic nadal oferuje najlepszy sprzęt dla tych, którzy poszukują przygody, bezpieczeństwa i stylu w odkrytym świecie.

Dziedzictwo jakości i innowacji

Linia odzieży męskiej Baltic oferuje mieszankę wytrzymałego stylu i wysokiej wydajności funkcjonalności. Wykonana z materiałów premium, odzież męska Baltic łączy wygodę i styl, czyniąc ją doskonałym wyborem dla tych, którzy wymagają najlepszego ze swojego sprzętu outdoorowego. Kollekcja odzieży damskiej Baltic dostosowana jest do potrzeb aktywnych i przygodowych kobiet. Każdy element jest starannie wykonany, aby utrzymać ciepło, suchość i świetny wygląd podczas swoich zajęć outdoorowych.
Zobowiązanie Baltic do innowacji jest widoczne w swojej gamie kurtek. Czy odważysz się brać udział w elementach na szlaku na piesze wycieczki czy na morzu, kurtki Baltic zapewniają wyższą ochronę przed wiatrem, deszczem i zimnem. Dzięki rozważnemu projektowi i nowoczesnym materiałom zapewniają one wygodę i suchość, bez względu na warunki. Bezpieczeństwo jest najważniejsze w działaniach morskich, a kombinezony asekuracyjne Baltic są zaprojektowane, aby ratować życie. Te kombinezony zapewniają pływalność i izolację, utrzymując użytkowników na powierzchni i ciepłych w przypadku wypadku.
Na mniej ograniczoną alternatywę dla kombinezonów asekuracyjnych kamizelki asekuracyjne Baltic są zaprojektowane, aby zapewnić pływalność i ochronę, zapewniając jednocześnie większą mobilność. Idealne do różnych sportów wodnych, te kamizelki są wygodne i niezawodne, zapewniając bezpieczeństwo podczas korzystania ze swojego czasu na wodzie. Plecaki wodoodporne Baltic są niezbędnymi towarzyszami podróżników, którzy chcą zachować suchość swojego sprzętu w trudnych środowiskach. Dla tych, którzy kochają outdoor, torby chłodzące Baltic są rewelacją. Te innowacyjne torby wyposażone są w zaawansowaną technologię chłodzenia, aby utrzymać świeżość i schłodzenie jedzenia i napojów podczas przygód outdoorowych, co czyni je doskonałym wyborem na pikniki, kempingi i wycieczki jednodniowe.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij