Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Elektryczność i Domotyka

Elektryczność i Domotyka

Znajdź szeroką gamę produktów Elektryczność i Domotyka dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektryka i automatyka domowa

Marki Elektryka i automatyka domowa

Czym są inteligentne urządzenia domowe?

Inteligentne urządzenia domowe , znane również jako urządzenia automatyki domowej lub urządzenia podłączone, to urządzenia elektroniczne lub urządzenia wyposażone w funkcje komunikacji bezprzewodowej i łączności z Internetem. Urządzenia te zostały zaprojektowane w celu zwiększenia wygody, wydajności i kontroli w środowisku domowym, umożliwiając użytkownikom zdalne monitorowanie, sterowanie i automatyzację różnych aspektów ich domu.

Alarmy i dzwonki do drzwi
Alarmy i dzwonki to urządzenia, które wydają głośny dźwięk dzwonka, aby ostrzec lub przypomnieć o czymś, przed czym ktoś stoi u drzwi, lub ostrzec przed niebezpieczeństwem.

Ogniwa i baterie
Baterie to urządzenia, które mogą indukować energię elektryczną z zachodzących w nich reakcji chemicznych, wykorzystywane do zasilania urządzeń, aby urządzenia działały prawidłowo.

Detektory i czujniki
Domowe czujniki i detektory to urządzenia przeznaczone do monitorowania i wykrywania różnych warunków środowiskowych lub zagrożeń w domu. Służą jako istotna część domowych systemów bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i automatyki, zapewniając wczesne ostrzeżenia i alerty w celu ochrony mieszkańców i mienia. Możesz je uzyskać od Orbegozo , Edm , Bosch , Philips , Oem , Xiaomi i Lumineo .

Wyłącznik różnicowoprądowy i zabezpieczenia
Wyłącznik różnicowoprądowy RCD to elektryczne urządzenie zabezpieczające zaprojektowane w celu ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym i pożarem elektrycznym. RCD, znany również w niektórych regionach jako przerywacz obwodu ziemnozwarciowego GFCI, stale monitoruje przepływ prądu elektrycznego w obwodzie.

Cyfrowi asystenci
Asystenci cyfrowi to wirtualni agenci lub aplikacje oparte na oprogramowaniu, które wykorzystują technologie sztucznej inteligencji AI i przetwarzania języka naturalnego NLP w celu dostarczania użytkownikom informacji, wykonywania zadań i pomocy w różnych czynnościach. Asystenci ci mają rozumieć i reagować na ludzkie polecenia głosowe lub tekstowe, umożliwiając użytkownikom interakcję z nimi w sposób konwersacyjny.

Kable elektryczne
Kable elektryczne to grupa jednego lub więcej przewodów działających obok siebie lub połączonych, które są wykorzystywane do pobierania prądu elektrycznego. Istnieje wiele różnych rodzajów kabli elektrycznych .

Panele elektryczne
Panele elektryczne to komponenty układu zasilania prądem, który rozdziela przewody zasilania elektrycznego na panele pomocnicze, jednocześnie dostarczając przełącznik ochronny lub wyłącznik automatyczny.

Termometry elektryczne
Termometry elektryczne są ruchome i mogą wykrywać modyfikacje temperatury za pomocą termoczułego gadżetu, w którym opozycja elektryczna przesuwa się w reakcji na zmiany temperatury.

Generatory
Generatory to urządzenia lub maszyny, które przekształcają energię mechaniczną w energię elektryczną. Są powszechnie używane do dostarczania energii elektrycznej w sytuacjach, gdy niezawodne zasilanie nie jest dostępne lub podczas przerw w dostawie prądu.

Listwy zasilające i przedłużacze
Listwy zasilające i przedłużacze to akcesoria elektryczne służące do zwiększania zasięgu gniazd elektrycznych i zapewniania wielu gniazd do podłączania urządzeń. Chociaż służą one podobnym celom, istnieją między nimi pewne różnice:
Listwa zasilająca , znana również jako listwa zasilająca lub listwa wtykowa, to urządzenie, które zazwyczaj zawiera rząd wielu gniazdek elektrycznych w jednym urządzeniu.
Przedłużacz to elastyczny kabel elektryczny z wtyczką na jednym końcu i jednym lub kilkoma gniazdami na drugim końcu. Pozwala rozszerzyć zasięg istniejącego źródła zasilania.

Inteligentne oświetlenie
Inteligentne oświetlenie to progresywna metoda oświetlania domu. Inteligentne żarówki LED zawierają oprogramowanie, które łączy się z aplikacją, asystentem inteligentnego domu lub innymi inteligentnymi urządzeniami, dzięki czemu można je zautomatyzować i zarządzać nimi za pomocą pilotów.

Panele słoneczne
Panele słoneczne zbierają energię ze Słońca i przekształcają ją w prąd, który można wykorzystać do zasilania domów lub przemysłu. Panele te można wykorzystać do wspomagania elektryczności budynku lub dostarczania energii do odległych miejsc.

Przełączniki i gniazda
Przełączniki i gniazda umożliwiają kontakt między dwiema różnymi procedurami na identycznych lub różnych urządzeniach. Umożliwiają podłączenie zasilania elektrycznego do bezpośredniej rezerwy mocy i mogą różnić się napięciem i prądem.