Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Dom i dekoracja

Dom i dekoracja

Znajdź szeroką gamę produktów Dom i dekoracja dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Dom i wystrój

Marki Dom i wystrój

Jak ozdobić swój dom?

Tekstylia kąpielowe

Tekstylia kąpielowe to słowo używane do określenia różnych rodzajów tekstyliów używanych w łazienkach. Tekstylia łazienkowe zawierają ręczniki, maty, zasłony prysznicowe i inne podobne rzeczy. Tekstylia łazienkowe mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym lnu, bawełny, poliestru, nylonu i mikrofibry.

Pościel

Pościel odnosi się do różnych przedmiotów używanych do ubierania i przykrywania łóżka w celu zapewnienia wygody, higieny i estetyki. Zawierają one kilka istotnych elementów:

Prześcieradła: Prześcieradła to prostokątne kawałki materiału, które pokrywają materac i zapewniają gładką i wygodną powierzchnię do spania. Występują w różnych rozmiarach podwójne, pełne, królowa, król i materiałach, takich jak bawełna, len lub mikrofibra.
Poszewki na poduszki: Poszewki na poduszki to osłony na poduszki chroniące je. Zwykle są wykonane z tego samego materiału co prześcieradła i są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych typów poduszek.
Koce: Koce służą do ogrzewania i mogą być wykonane z materiałów takich jak bawełna, wełna lub włókna syntetyczne. Występują w różnych gramaturach i grubościach, aby dopasować się do różnych klimatów i osobistych preferencji.
Kołdry: Kołdry to wypełnione narzuty na łóżka, które zapewniają dodatkowe ciepło. Zazwyczaj są wypełnione puchem, pierzem lub włóknami syntetycznymi i mają zdejmowaną osłonę. Pokrycie można zmieniać zgodnie z sezonowymi lub estetycznymi preferencjami.
Kołdry: Narzuty to dekoracyjne nakrycia łóżka, które dodają stylu i koloru do łóżka. Często są wykonane z wielu warstw tkaniny zszytych razem, tworząc pikowany wzór. Kołdry mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z innymi warstwami, aby zapewnić dodatkowe ciepło.
Poszewki na poduszki: Poszewki na poduszki to dekoracyjne pokrycia poduszek, które pasują lub uzupełniają narzutę . Są one zazwyczaj zaprojektowane z ozdobną obwódką i służą do zwiększenia ogólnej estetyki łóżka.
Spódnice łóżka: Spódnice łóżka to panele z tkaniny, które zwisają od krawędzi materaca do podłogi. Zakrywają przestrzeń między materacem a podłogą, zapewniając dekoracyjny akcent i ukrywając ramę łóżka lub schowek pod spodem.

Dywany

Dywany to wykładziny podłogowe wykonane z tkaniny lub tuftowanej tkaniny, zwykle wykonanej z włókien naturalnych lub syntetycznych. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić izolację, komfort i estetykę wnętrzom. Dywany są dostępne w różnych stylach, rozmiarach, kolorach i wzorach, aby dopasować je do różnych gustów i schematów wystroju. Konstrukcja dywanów polega na zapętleniu lub zszyciu włókien w celu utworzenia gęstej i sprężystej powierzchni. Proces ten można wykonać ręcznie lub przy użyciu specjalistycznych maszyn. Włókna stosowane w dywanach mogą obejmować materiały naturalne, takie jak wełna, bawełna, jedwab lub włókna roślinne, takie jak juta lub sizal. Powszechnie stosowane są również włókna syntetyczne, takie jak nylon, poliester, akryl lub polipropylen.

Zasłony i rolety

Zasłony i żaluzje to osłony okienne, które w aranżacji wnętrz pełnią funkcję zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Zapewniają prywatność, kontrolę nad naturalnym światłem i przyczyniają się do ogólnej estetyki pomieszczenia. Chociaż mają wspólny cel zasłaniania okien, zasłony i żaluzje różnią się budową i działaniem.
Zasłony to panele z tkaniny zwisające pionowo z pręta lub szyny, zakrywające okna lub drzwi. Występują w szerokiej gamie materiałów, wzorów, kolorów i stylów, aby dopasować je do różnych preferencji projektowych.
Żaluzje to zasłony okienne wykonane z twardych materiałów, takich jak drewno, metal lub materiały syntetyczne, takie jak winyl lub PCV. Składają się z pojedynczych listew lub paneli, które można regulować, aby kontrolować światło, prywatność i widoki.

Lustra

Lustra to gładkie, silnie odbijające światło powierzchnie, które odbijają światło i tworzą obraz przedmiotów lub osób znajdujących się przed nimi. Są powszechnie używane do pielęgnacji ciała, do celów dekoracyjnych i wzmacniania poczucia przestrzeni w aranżacji wnętrz. Lustra odgrywają znaczącą rolę w naszym codziennym życiu i są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i stylach, aby zaspokoić różne potrzeby i preferencje.
Konstrukcja luster obejmuje cienką powłokę materiału odblaskowego, takiego jak aluminium lub srebro, nakładaną na tylną powierzchnię szkła lub akrylu. Ta odblaskowa powłoka pozwala odbijać światło i tworzyć wyraźne odbicie. Lustra mogą być oprawione lub bezramowe, a materiał ramy może wahać się od drewna i metalu po plastik lub inne materiały dekoracyjne.

Więcej o domu i dekoracji:
Więcej o domu i dekoracji obejmuje wystrój, maszyny do szycia, kwiaty i rośliny, zegarki i poduszki. Możesz kupić te rzeczy od następujących marek: Edm , Philips , Prosperplast , 5 five , Atmosphera i Oem .