Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Meble domowe

Meble domowe

Znajdź szeroką gamę produktów Meble domowe dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Meble

Marki Meble

Wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich mebli do domu

Łóżka

Wybór łóżka to ważna decyzja, ponieważ bezpośrednio wpływa na komfort i jakość snu. Wybierz odpowiedni rozmiar łóżka w oparciu o swoje potrzeby i dostępną przestrzeń. Typowe rozmiary łóżek to podwójne, pełne, królowa i król. Weź pod uwagę wymiary swojej sypialni, aby łóżko było wygodne. Wybierz rodzaj materaca, który odpowiada Twoim preferencjom i wymaganiom. Typowe typy to materace sprężynowe, piankowe, lateksowe i hybrydowe. Każdy typ oferuje różne poziomy wsparcia, jędrności i izolacji ruchu. Materac kładzie się albo na stabilnym dnie, zwykle wykonanym z drewnianych lub żelaznych płyt, albo na dnie sprężynowym.

Regały i półki

Regały i półki to elementy mebli przeznaczone do przechowywania i eksponowania książek, elementów dekoracyjnych i innych rzeczy. Są niezbędnymi elementami organizacji domu lub biura, pozwalającymi na sprawną organizację i łatwy dostęp do przedmiotów. Regał to wolnostojący lub wiszący mebel przeznaczony specjalnie do przechowywania książek. Zwykle składa się z poziomych półek, które służą jako przegródki do układania książek w pozycji pionowej. Regały mogą różnić się rozmiarem, wyglądem i materiałami, od małych regałów odpowiednich do niewielkich przestrzeni po duże. Z drugiej strony półki odnoszą się do poziomych powierzchni przymocowanych do ścian lub innych konstrukcji, zapewniając platformę do przechowywania lub wyświetlania. W przeciwieństwie do regałów, półki nie zawsze mają boki lub tylne panele. Są to wszechstronne rozwiązania do przechowywania, które można dostosować do różnych potrzeb. Półki występują w różnych stylach, na przykład wiszące półki , które wydają się być przymocowane bezpośrednio do ściany bez widocznych wsporników lub półki ścienne ze wspornikami lub wspornikami dla dodatkowej stabilności.

Krzesła

Wybór krzeseł do domu wymaga rozważenia zarówno czynników praktycznych, jak i estetycznych, aby zapewnić wygodę, funkcjonalność i atrakcyjność wizualną. Określ przeznaczenie krzeseł i konkretną funkcję, jaką będą pełnić w Twoim domu. Każdy typ krzesła jest przeznaczony do różnych czynności i oferuje różne poziomy komfortu i wsparcia. Wygoda jest kluczowa przy wyborze krzeseł. Poszukaj krzeseł z odpowiednią wyściółką, ergonomicznie zaprojektowanymi konturami i funkcjami wspierającymi, takimi jak podparcie odcinka lędźwiowego lub podłokietniki. Weź pod uwagę wysokość i głębokość siedziska, a także wysokość i kąt oparcia, aby zapewnić wygodną pozycję do siedzenia.

Komody

Komody to elementy mebli przeznaczone do przechowywania i organizacji różnych przedmiotów w domu lub biurze. Zwykle składają się z solidnej ramy z wieloma poziomymi szufladami ułożonymi pionowo. Komody to wszechstronne rozwiązania do przechowywania, które oferują zarówno funkcjonalność, jak i estetyczny wygląd. Głównym celem komody jest przechowywanie i organizowanie odzieży, akcesoriów i innych rzeczy osobistych. Liczba szuflad może się różnić, od kilku szuflad do większej jednostki z kilkoma przegrodami. Szuflady mogą mieć różne rozmiary, aby pomieścić przedmioty o różnych wymiarach. Komody są dostępne w szerokiej gamie stylów, materiałów i wykończeń, aby dopasować je do różnych preferencji projektowych wnętrz. Wybór materiału wpływa na trwałość, estetykę i wymagania konserwacyjne mebli.

Sofy i fotele

Sofy i fotele to meble powszechnie spotykane w salonach, salonach i innych miejscach do siedzenia. Zapewniają wygodne opcje siedzenia i przyczyniają się do ogólnego stylu i funkcjonalności przestrzeni. Sofy i fotele są zaprojektowane tak, aby pomieścić osoby lub grupy, oferując miejsce do relaksu, spotkań towarzyskich lub angażowania się w różne zajęcia. Sofa , znana również jako kanapa lub kanapa, to długie tapicerowane siedzisko, zwykle przeznaczone do siedzenia dla wielu osób. Posiada oparcie i podłokietniki, zapewniając wsparcie i wygodę. Sofy są dostępne w różnych rozmiarach, od małych kanapek po duże segmenty, co pozwala na dostosowanie do potrzeb w zakresie przestrzeni i siedzenia. Fotel to jednoosobowe krzesło z podłokietnikami. Jest przeznaczony dla jednej osoby i zapewnia przytulne i wygodne siedzenie. Fotele występują w różnych stylach, od klasycznych i tradycyjnych wzorów po nowoczesną i współczesną estetykę.

Więcej o meblach do domu:

Więcej informacji na temat mebli domowych obejmuje wózki kuchenne, taborety, szafki RTV, kredensy, biurka i stoły. Możesz kupić je wszystkie od marek takich jak Edm , Atmosphera , 5 five , Oem , Astigarraga i Denox .