Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Kuchnie domowe

Kuchnie domowe

Znajdź szeroką gamę produktów Kuchnie domowe dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kuchnie

Marki Kuchnie

Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu kuchennego do domu

Maszyna do kawy

Ekspres do kawy to urządzenie lub urządzenie służące do przygotowywania i parzenia kawy. Automatyzuje proces parzenia kawy, umożliwiając użytkownikom wygodne parzenie ulubionych napojów kawowych w domu, w biurze lub w miejscach komercyjnych, takich jak kawiarnie i restauracje. Ekspresy do kawy są dostępne w różnych typach i modelach, z których każdy ma własną metodę parzenia i funkcje.

Zmywarka

Zmywarka do naczyń to urządzenie gospodarstwa domowego zaprojektowane w celu automatyzacji i uproszczenia procesu czyszczenia i dezynfekcji naczyń, przyborów kuchennych, szkła i innych przyborów kuchennych. Jest powszechnie spotykany w kuchniach i jest niezbędnym urządzeniem w wielu domach. Głównym celem zmywarki do naczyń jest usuwanie resztek jedzenia, tłuszczu i bakterii z brudnych naczyń, oszczędzając w ten sposób czas i wysiłek w porównaniu do ręcznego mycia naczyń.

Frytkownice

Frytkownice to urządzenia kuchenne lub sprzęt używany do smażenia produktów spożywczych w głębokim tłuszczu. Są przeznaczone do gotowania potraw poprzez zanurzenie ich w gorącym oleju, co daje chrupiącą i pyszną konsystencję. Frytkownice są powszechnie stosowane w domach, restauracjach, barach szybkiej obsługi i innych placówkach gastronomicznych.
Frytkownice są wyposażone w regulatory temperatury, które umożliwiają dostosowanie temperatury smażenia do rodzaju smażonej żywności. Utrzymanie odpowiedniej temperatury jest niezbędne do uzyskania pożądanej konsystencji i smaku smażonej potrawy.
Frytkownice mogą być używane do przygotowywania szerokiej gamy dań smażonych w głębokim tłuszczu, w tym frytek, kurczaka, ryb, krążków cebulowych, pączków i różnych innych potraw panierowanych lub panierowanych. Smażenie w głębokim tłuszczu to popularna metoda gotowania, która pozwala uzyskać chrupiącą skórkę i zatrzymać wilgoć wewnątrz żywności.

Ruszty i grille

Patelnie i grille są urządzeniami kuchennymi służącymi do przygotowywania potraw, ale różnią się powierzchnią i metodami gotowania. Oto krótkie wyjaśnienie każdego z nich:

Patelnie : Patelnia to urządzenie do gotowania, które ma płaską i gładką powierzchnię do gotowania. Może być elektryczny, gazowy, a nawet jako akcesorium do płyty kuchennej. Patelnie są zwykle wykonane z żeliwa, stali nierdzewnej lub materiałów nieprzywierających. Służą do gotowania potraw bezpośrednio na płaskiej powierzchni, bez potrzeby stosowania rusztów czy śladów grillowania. Patelnie idealnie nadają się do przyrządzania śniadaniowych potraw, takich jak naleśniki, jajka, bekon i grillowane kanapki. Zapewniają równomierną dystrybucję ciepła i dużą powierzchnię do gotowania.
Grille : Grill , znany również jako grill, to urządzenie kuchenne służące do grillowania potraw nad otwartym ogniem lub źródłem ciepła. Grille mogą być zasilane węglem drzewnym, gazem, elektrycznością lub pelletem drzewnym. Wyposażone są w ruszty lub drążki grillowe, które umożliwiają umieszczenie potrawy bezpośrednio nad źródłem ciepła. Grille są powszechnie używane do gotowania mięsa, drobiu, ryb, warzyw, a nawet owoców. Zapewniają dymny smak i charakterystyczne ślady grilla na jedzeniu. Grille są dostępne w różnych rozmiarach, w tym przenośne wersje na pikniki i kempingi, a także większe do użytku przydomowego lub profesjonalnego.

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe są urządzeniami kuchennymi służącymi do gotowania lub podgrzewania żywności, ale działają na różne sposoby. Oto wyjaśnienie każdego z nich: Piekarniki : Piekarnik to urządzenie do gotowania, które wykorzystuje suche ciepło do gotowania żywności. Zwykle składa się z elementu grzejnego lub palnika gazowego, który wytwarza ciepło, oraz zamkniętej komory, w której umieszcza się żywność do gotowania. Piekarniki mogą być zasilane prądem lub gazem. Zapewniają spójne i kontrolowane źródło ciepła do pieczenia, smażenia, opiekania i innych technik gotowania. Piekarniki często mają regulowane ustawienia temperatury, timery i wiele trybów gotowania. Powszechnie stosuje się je do wypieku chleba, ciast, zapiekanek i innych potraw wymagających stopniowego i równomiernego podgrzewania. Mikrofale : Kuchenka mikrofalowa to urządzenie kuchenne, które wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie częstotliwości mikrofal do gotowania lub podgrzewania żywności. Mikrofale generują fale elektromagnetyczne, które powodują wibracje cząsteczek wody w żywności, wytwarzając ciepło i gotując żywność. Kuchenki mikrofalowe są znane z szybkiego czasu gotowania i wygody. Służą przede wszystkim do podgrzewania resztek, rozmrażania mrożonek i szybkiego gotowania prostych potraw. Kuchenki mikrofalowe są wyposażone w regulowane ustawienia mocy i timery umożliwiające precyzyjną kontrolę nad procesem gotowania.

Więcej o kuchni:
Więcej o kuchni obejmuje zlewozmywaki i krany, akcesoria i części, wózki sklepowe, bojlery, ciepłą wodę, tostery, płyty kuchenne, roboty kuchenne, miksery, okapy i kosze na śmieci. Możesz kupić wszystkie te rzeczy od tych marek: Vileda , Brita , Orbegozo , Edm , Gimi , Vaello , Prosperplast i Ibili .