up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Ogród i Taras dom, ogród i majsterkowanie

Ogród i taras

Znajdź szeroką gamę produktów Ogród i taras dla dom, ogród i majsterkowanie. Odkryj najlepsze oferty w bricoinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Ogród i Taras

Marki Ogród i Taras

Jak wybrać najlepsze meble do ogrodu?

grill

Jako metoda gotowania, BBQ obejmuje powolne gotowanie żywności na małym, pośrednim ogniu. Zwykle odbywa się to za pomocą grilla lub wędzarni. Źródłem ciepła może być węgiel drzewny, drewno, gaz lub prąd. Jedzenie, często marynowane lub przyprawione, umieszcza się na grillu i gotuje powoli, pozwalając na rozwinięcie się smaków i zmiękczenie mięsa. Grill jest znany z tworzenia dymnych i pysznych smaków w gotowanym jedzeniu.

Ławki

Ławka ogrodowa to rodzaj siedzenia na zewnątrz, zwykle spotykany w ogrodach, parkach lub innych miejscach na zewnątrz. Został zaprojektowany, aby zapewnić wygodną i często dekoracyjną opcję siedzenia, aby ludzie mogli się zrelaksować i cieszyć się otoczeniem. Ławki ogrodowe są zwykle wykonane z drewna, metalu lub połączenia obu materiałów. Występują w różnych stylach i rozmiarach, od prostych i funkcjonalnych projektów po bardziej wyszukane i ozdobne. Niektóre ławki ogrodowe mają oparcia i podłokietniki dla większego komfortu, podczas gdy inne mogą być bez oparcia lub mieć prostą konstrukcję z listew.

Krzesła i fotele

Krzesła i fotele ogrodowe są podobne do ławek ogrodowych, ponieważ są opcjami siedzenia na zewnątrz w ogrodach, na tarasach i innych przestrzeniach zewnętrznych. Jednak w przeciwieństwie do ławek ogrodowych, które zazwyczaj są długie i mogą pomieścić wiele osób, krzesła i fotele ogrodowe są przeznaczone do użytku indywidualnego. Krzesła ogrodowe są zwykle mniejsze i mają pojedyncze siedzisko bez podłokietników. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal, plastik czy rattan. Krzesła ogrodowe są często lekkie i przenośne, dzięki czemu można je przenosić po ogrodzie lub na tarasie, tworząc różne aranżacje siedzeń. Z drugiej strony fotele ogrodowe są bardziej solidne i oferują dodatkowy komfort dzięki zastosowaniu podłokietników. Zapewniają przytulne i relaksujące wrażenia podczas siedzenia, pozwalając usiąść i zrelaksować się, ciesząc się przestrzenią na świeżym powietrzu. Fotele ogrodowe mogą być wykonane z podobnych materiałów jak krzesła ogrodowe i często są wyposażone w poduszki lub wyściółkę dla zwiększenia komfortu.

Hamaki i leżaki

Hamak to rodzaj podwieszanego łóżka lub kołyszącej się kanapy, która jest zwykle używana do wylegiwania się, odpoczynku lub spania na świeżym powietrzu. Składa się z tkaniny lub siatki zawieszonej między dwoma punktami kotwiczenia, takimi jak drzewa, słupy lub stojak na hamak. Hamaki mają długą historię i są powszechnie kojarzone z lokalizacjami tropikalnymi lub plażowymi. Tradycyjnie hamaki były wykonane z naturalnych włókien, takich jak bawełna czy lina, ale nowoczesne hamaki są często budowane z materiałów syntetycznych, takich jak nylon lub poliester, które zapewniają trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Tkanina hamaka tworzy powierzchnię nośną, która dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodną i ergonomiczną pozycję wypoczynkową.

Parasole i markizy

Składany sufit parasolowy jest wzmocniony sztywnymi lub metalowymi żebrami, które są zwykle skalowane na metalowych, drewnianych lub giętkich słupach. Parasole i markizy służą do ochrony kogoś przed deszczem lub światłem słonecznym. Markiza to osłona połączona z zewnętrzną ścianą budynku.

Pergole, markizy i altany

Pergola to zewnętrzny element parku tworzący zacieniony chodnik lub część wypoczynkową z pionowymi filarami. Namiot to duży namiot przeznaczony do celów towarzyskich. Altana to konstrukcja altany, zwykle budowana w ogrodach. Pergole, markizy i altany to ważne konstrukcje budowane w ogrodach.

Stoły

Stoły ogrodowe , znane również jako stoły ogrodowe lub stoły tarasowe , to meble zaprojektowane specjalnie do użytku w przestrzeniach zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy, tarasy lub balkony. Zapewniają powierzchnię do różnych działań, w tym spożywania posiłków, rozrywki i ogólnego relaksu na świeżym powietrzu. Stoły ogrodowe są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i materiałów, aby dopasować je do różnych preferencji i potrzeb. Typowe materiały używane do stołów ogrodowych to drewno, metal taki jak aluminium lub kute żelazo, plastik, rattan i szkło. Każdy materiał oferuje inne zalety pod względem trwałości, stylu i wymagań konserwacyjnych.

Więcej o ogrodzie i tarasie:
Więcej o ogrodzie i tarasie obejmuje szklarnie i ochronę planów, wiaty, zestawy, huśtawki, sofy i huśtawki, piece zewnętrzne, pufy i dzieci. Możesz kupić te rzeczy od tych marek: Edm , Orbegozo , Vaello , Prosperplast , 5 five , Masso i Atmosphera .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij